reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Aga - Jaś to generalnie zdrobnienie od Jana. Aczkolwiek jeśli na Janusza byście mówili Jaś to przecież nikt Wam za to głowy nie urwie :-D
 
A my nadal się nie zdecydowaliśmy. W naszych najmocniejszych "typach" się nie pokrywaliśmy. Teraz zostały nam: Wiktoria, Natalia, Kinga, Marta . Teraz musimy coś wybrać:-) Oj nie jest łatwo.
Najlepsze jest to, że bez większego problemu wybraliśmy imię gdyby okazało się, że to synuś. Wtedy Adaś:-)
 
kasia0305 znam ze 3 natalki i wszystkie są takie uparte i jak zawezmą sie to w szkole na samych 5 sie uczyly ;)
znam ze 20 Mart i wszystkie są dokladnie takie jak jest opis imienia Marta ;)
No ja też Marta jestem ;P
Znam jedną Wiktorie (imie piękne) ale charakter tej dziewczyny paskudny
Ogólnie wszystkie imiona które wymieniłaś śliczne ;))


Ja sie nie moge zdecydowac...
Antoś albo Nikoś... Ale dylemat mam spory...
 
imie Natalia jest bardzo ladne :tak: rozwazalismy je - potem w koncu stanelo na Zosi, no ale i tak bedzie raczej Adam
:-D
 
reklama
kasia0305 znam ze 3 natalki i wszystkie są takie uparte i jak zawezmą sie to w szkole na samych 5 sie uczyly ;)
znam ze 20 Mart i wszystkie są dokladnie takie jak jest opis imienia Marta ;)
No ja też Marta jestem ;P
Znam jedną Wiktorie (imie piękne) ale charakter tej dziewczyny paskudny
Ogólnie wszystkie imiona które wymieniłaś śliczne ;))


Ja sie nie moge zdecydowac...
Antoś albo Nikoś... Ale dylemat mam spory...

Ja bym stawiala na Antosia:-)
 
Do góry