reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

reklama
Milenka już u nas odpadła...powiedziałam W. a on mi na to, że to imię kojarzy mu się z taką ciepłą kluseczką :-) nie zgodzę się z nim, ale i tak zawsze chciałam mieć Kamilkę :-)
 
U nas ciągle negocjajce co do chłopczyka :D Moja małżowinka śmieje się, ze to i tak on idzie rejestrować dzidziusia hehe Cwaniak jeden nooo!! :D

DZ - Emilka
CH - Dawdek, Tomek albo Wojtuś ;)
 
reklama
Mysza84 ja własnie w piątek przeglądałam tą listę pod kątem tego jakiego imienia nie nadawać mojemu dziecku :-) ale ciężko będzie bo sporo mi się podoba :-)
ale ja sama chodziłam do klasy w której na 13 dziewczyn (mat-fiz) były 3 Kaśki i 3 Anki, a u mojej koleżanki w humanistycznym po 5 Anek, Magd i 4 Kaśki :-)
 
Do góry