reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

reklama
Jaguś-no takie mam przeczucie, że będzie córa. Nie wiem czym to idzie. 05.08. chyba się już dowiem kto tam zamieszkał u mnie. Będzie numer jak moje przeczucie mnie zawiedzie. Nie będę jednak rozczarowana-to nie tak. Chodzi o to, że nie dędę już tak ufać wszystkim moim przeczuciom.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytóweczki
 
ja dla chłopaka mam wybrane imię Wojtuś (już przed ciążą mi się podobało) i tak wszystkim od początku mówiłam że Wojtuś mieszka w moim brzuszku. Takie mam przeczucie i teraz będę zdziwiona jeśli okaże się dziewczynką - na dodatek dla córeczki żadne imię nie podoba mi się tak żebym wiedziała to i na pewno to.
Czytam Wasze wpisy może któraś propozycja przypadnie mi do gustu :-)
 
Haha dobre z tym Baltkiem :-D



Grudnióweczka słooodka! :-D haha chyba trzeba będzie posłuchać córy i pomyśleć nad imieniem!



Co do przeczuwania płci to ja się lepiej nie będę wypowiadać... ale też tak miałam że imię dla córki było a dla syna zupełna pustka.... jak okazało się że jednak będzie drugi facet (choć ciągle mam dziwne wrażenie że to jednak córka... i czekam na połówkowe badanie z 3D) to imię samo się znalazło... Po prostu coś mnie jakby w środku tknęło i poczułam ze to będzie właśnie to!



Boję się tylko jak teściowie zareagują na Adriana.. oni są raczej przeciwni takim trudnym imionom...
 
Fifi, phi a kto by się teściami przejmować. Olej ich i już:-), Wasze dziecko-Wasza sprawa. Poza tym nie widzę w imieniu Adrian nic trudnego:-).
 
Fifka-imiona już mam, i dla chłopca i dla dziewczynki-dla dziewczynki właśnie Amelka. Chłopiec-Patryk. Mój M też obstawia za nimi, więc raczej nic się nie zmieni.
 
reklama
To moj synek chce Miłosza i ciagle mowi ze to Miłosz...pozniej bedzie ciezko wytłumaczyc jak sie da inaczej na imie..bo to akurat srednio mi sie podoba. Ja od poczatku czulam ze bedzie synek..teraz troche sie zmienilo i w sumie czekam do usg bo sama nie wiem. Z Dawidkiem od poczatku bylam nastawiona ze bede miec dziewczynke i bylam zdziwiona jak mi gin powiedzial ze chlopiec...wiec teraz juz wole nie myslec i sie nie nakrecac:-)
Co do imion to u mnie bez zmian narazie dla chlopca Gabryś lub Patryś , dla dziewczynki podoba mi sie duzo imion ( Bianka, Kaja, Marlena, Lea, Marta, Liliana, Ewa, Iga..) ale zadne konkretnie.
 
Do góry