reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

Widze, ze Ignacy jest popularym imienie wsrod przyszlych mam. Ja rowniez chcialbym miec malego Ignacego (ewentualnie Witolda lub Eryka) ale imie dl chlopca wybiera maz. Dziewczynka bedzie Antonina (Tosia) albo Zofia (Zosia). Mojej rodzinie ni podobaja sie moje propozycje ale trudno....
 
reklama
Hej,
u nas Gabryś lub Gabrysia (ja bym chciała :)), a mąż woli Olgierda, a dla dziewczynki nie ma imienia :-/
ale jeszcze przed nami tyle miesięcy, może znajdziemy kompromis :)
 
Cześć dziewuszki.... z tej strony Emilia ... czytam wasze wpisy o imionach dla waszych pociechj i jestem w szoku, iż dużo z was przyszłe mamusie rozpatruje moje imię pod uwagę dla swoich córeczek :)
Sądziłam, że już jest ponad czasowe :) hehe...
Najbardziej spodobała mi się wypowiedź: mysiak z 24-05; z propozycją imion Emilia - moje imię i Maciek - imię mojego męża.
Powiem Ci mysiak, iż to strzał w 10-siątkę :) pozdrówki ;)
 
my w kwestii imion kompletnie nie możemy się z mężem dogadać więc dopiero będzie cyrk :) chyba poczekamy na płeć to połowa pomysłów odpadnie :)
Podoba mi się Lena, Zuzia - ale już Zuzanna nie bardzo, a Zuza nie istnieje grr Ola mi się też podoba ale oczywiście mojemu księciuniowi nie :)
Co do chłopców mi się podoba Mateusz, Piotr, Paweł, a mój książę wymyśla jakieś cuda - niewidy ech nie będzie łatwo :))))
 
U nas chyba będzie Tomuś :-) Tomasz niezbyt mi się podoba ale tak będzie miał tylko wpisane w papiery, nikt tak nie będzie do niego mówił, ja to zawsze będe Tomuś albo Tomcio , jak będzie starszy to będzie Tomek zapewne dla wszystkich :tak:
Podoba mi się jeszcze Gabryś no ale męzowi niet...
 
reklama
A my wiecznie zmieniamy zdanie ;) najpierw miała być Alicja lub Mieszko a teraz mój K upiera się na Olę a ja bym chciała Mikołaja :-) Do grudnia jeszcze pewnie zdanie zmienimy sto razy.
 
Do góry