reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

My jak już wiemy, że będzie córcia to po naradach będzie Nina Zuzanna :) Synuś miał być Nikodem Edward, ale to jeszcze przed nami :) pozdrawiamy wszystkie mamusie i wszytskie dzidziusie :)
 
reklama
Też już zdecydowałam ale jeszcze nie do końca jak będzie miało na imię moje maleństwo,jeżeli będzie to chłopiec to Filip albo Adam hmm...a dziewczynka to jeszcze nie wiem:] ale mam takie przeczucie że będzie chłopak:] Ale najważniejsze żeby zdrowe było :] Pozdrawiam
 
a moje imie dla synka zajete moj wrog nr1 ukradł mi wiedziala ze mam bzika na punkcie Oliviera i co teraz .... az sie poryczalam jak sie dowiedzialam a niech jej myszy wszystko zeżrą :D
 
nie to zona mojego meza znajmego od lat chcielismy miec Oliviera tylko ze kiedys nie bylo mozna zapisac w urzedzie i dlatego syn nosi imie wiktor Moj maz mowi zebym sie nie przejmowala ale jak tu sie nie przejmowac buuu
 
Niom to na prawde malo zabawne- ja tez bym sie wkurzyla ale nie martw sie kochana Olivier - Oliwierowi nie rowny. :D:D:D Glowa o gory.
 
agata a ja bym sie tym nie przejmowała, chcieliście Oliwierka to ja nie widzę problemu by dać takie imię dziecku jak będzie chłopiec no może będzie Oliwia też ładnie;-)
Przecież imiona się powtarzają i naprawdę ja bym się tym nie przejmowała
 
reklama
Agata nie jestes sama, choc nie jest moim wrogiem a moja dobra znajoma, bylam rowniez wsciekla jak sie dowiedzialam, ze nadala synowi imie, ktore mnie rowniez "chodzilo po glowie" dla chlopca. Musze sie wiec na nowo orientowac, a imion miedzynarodowych, do tego oryginalnych i istniejacych w polskim bez wiekszych znieksztalcen jest malutko:-(
 
Do góry