Tym bardziej Wam kibicuje.Transfer 6
Wcześniej mieliśmy 5 zarodków z trzech procedur a ten jest pierwszym z wykorzystania komórki dawczyni. Mamy jeszcze jedną blastkę zamrożoną.
Jak nie uda się teraz z tymi zarodkami to ja już się poddaję.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Tym bardziej Wam kibicuje.Transfer 6
Wcześniej mieliśmy 5 zarodków z trzech procedur a ten jest pierwszym z wykorzystania komórki dawczyni. Mamy jeszcze jedną blastkę zamrożoną.
Jak nie uda się teraz z tymi zarodkami to ja już się poddaję.
Również trzymam kciuki.Tym bardziej Wam kibicuje.My w podobnej sytuacji.
Ooo kurcze. Są dwie kreseczki. Gratuluję I trzymam kciukiJa zawsze robiłam testy z moczu od 5dpt. Żeby w razie czego wychwycić biochemiczna i też nastawić się psychicznie na betę! W szczęśliwym transferze juz 5dpt był cień kreski i później tylko ciemniało. Jak już szlam na betę 10dpt to już wiedziałam że jestem w ciąży tylko kwestia jaka wysoka ta beta
Wklejam test z 5dpt.
Czy mi się wydaje? Czy miałaś też transfer 22 kwietnia?Ja zawsze robiłam testy z moczu od 5dpt. Żeby w razie czego wychwycić biochemiczna i też nastawić się psychicznie na betę! W szczęśliwym transferze juz 5dpt był cień kreski i później tylko ciemniało. Jak już szlam na betę 10dpt to już wiedziałam że jestem w ciąży tylko kwestia jaka wysoka ta beta
Wklejam test z 5dpt.
Jesteś w ciąży!!! Brawo!No i nie wytrzymałam i zrobiłam test przed chwilą. Coś tam przebija. Zdjęcie zrobiłam pewnie 2 min od wykonania testu.
Ok. Później doszłam do tego że to wcześniejsze doświadczenia twoje.Jesteś w ciąży!!! Brawo!
Moje 2 kreski właśnie śpią obok mnie!wrzuciłam fotkę żeby pokazać że 5dpt wychodzi już pozytyw!
I właśnie tym mnie namówiłaś że już w 5 dniu były kreskiJesteś w ciąży!!! Brawo!
Moje 2 kreski właśnie śpią obok mnie!wrzuciłam fotkę żeby pokazać że 5dpt wychodzi już pozytyw!