reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Ara, u mnie tez robia usg po 8 tyg (ja mam wizyte juz w przyszly piatek).Lekarz tez bada dopiero od 8 tyg. Na samym poczatku tez mialam skurcze i bole brzucha jak na miesiaczke. Od kilku dni sie nie powtorzyly.
 
reklama
katiNJ pisze:
Ara, u mnie tez robia usg po 8 tyg (ja mam wizyte juz w przyszly piatek).Lekarz tez bada dopiero od 8 tyg. Na samym poczatku tez mialam skurcze i bole brzucha jak na miesiaczke. Od kilku dni sie nie powtorzyly.

lejecie miod na moje uszy :D najgorsze to sie martwic, dobrze na fasolke nie wplywa ;)
dziekuje wam...
 
a ja sobie dzisiaj baaardzo poprawilam samopoczucie bylam u fryzjera skrocic wloski, oj dawno takich krotkich
nie mialam,nawet upal mi tak bardzo nie przeszkadza.
z jedzonkiem troche przesadzam, ale ciagle jestem glodna, a jakglodna to robi mi sie niedobrze i zjesc musze.
na obiadek schabowy zaras potem z corka poszlam na lody potem arbuz,nekttarynki, a teraz pisze i burczy mi w brzuchu. :p :p :p
mniam ide cos zjesc, trudno bede sie toczyc.
j.
 
Ja to sobie chyba dzisiaj ponarzekam. Upał dzisiaj u nas niemiłosierny, że nie ma czym oddychać (nie mam pojęcia, jak zasnę w nocy). Suszy mnie od rana jak smoka. Głowa mi pęka, słabo mi i humor też mam nienajlepszy. Jutro usg - martwię się i cieszę jednocześnie i sama nie wiem, co jest silniejsze. Trzymajcie kciuki.
 
jutro zobaczy jedno, dwa, trzy... :) pięknie bijace serducha...

ja dostałam dzisiaj skieroweanie do mojej ulubionej poradni patologii ciazy.... juz wszystkich tam znam...
 
Ja dzisiaj przespałam pół dnia, bo niestety przy takiej pogodzie i takim ciśnieniu ból głowy murowany. Żyję jutrzejszym dniem, odliczam godziny... USG mam o 8:45 :) i jak tylko dostanę zdjęcie, to wkleję :) Aha, Joasiu dobry pomysł z tym fryzjerem, ja się jutro wybiorę :)
 
Pytia i Anik78 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze jutro:)co ja mówie, napewno będzoe dobrze:) i oczywiście czekam na relacje i zdjęcia:)ja swojego nie moge wkleic bo nie mam skanera:(hi,hi, siedze w domku i sie w nie caly czas wpatruje:)

trzymajcie sie cieplutko:)
 
reklama
Do góry