reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
Kaśka difergan jest faktycznie przeciwwymiotny, ale to dosyć silny środek. Maja dostała go podczas rota ale z zaleceniem stosowania w ostateczności.

My chyba też mamy początki choroby lokomocyjnej na szczęście fotel kierowcy jest w sporej odleglosci od Majki. W bagazniku woze butle wody mineralnej tak na szybka przepierke fotelika i oczyszczenie Maja.
 
Asioczek - u nas dziś poszła mineralna ma mycie. dobrze że byliśy już blisko celu.

ale iceszy mnie fakt, że dziś załątwiliśmy sobie bezpłatne parkowanie w Krakowie do końca marca przyszłęgo roku.
 
Moje samopoczucie dziś rewelacja, bo udało mi się załatwić wszystkie dokumenty w dwóch różnych urzędach USC... I to po mojej myśli!!!!:happy2:I to w piątek 13-go...
W końcu mogę skaładać wniosek o dowód....:-)
 
Gratulacje dla obchodzących
rocznice ślubu.:-):-)


Przechodzę mały kryzys i setki myśli. A to po badaniu USG tarczycy, na którym wykryto u mnie guzka wielkości 10x12mm. W poniedziałek idę na badanie poziomu hormonów, a 26. lipca z tym wszystkim do endokrynologa. Denerwuję się, bo jak pisałam wcześniej, w zeszłym roku moja siostra miała usuwaną tarczycę z guzkami, w tym w jednym wykryto komórki nowotworowe. Narazie chodzę, jak w transie, jestem nieźle zakręcona. Staram się myśleć pozytywnie, ale jakoś mi to marnie wychodzi. :-:)-:)sick::sick::sick:
 
i znowu jak zwykle sama ze sobą piszę :confused2:
Ja jestem już obecna - mozesz pisać - będe zerkać co nowego

miałam jechać z Kubasem do kuzynki ale oczywiscie jak mamy coś w planach to wielmożne panisko spi i śpi więc z wyjazdu nici :sick:a tam woda w baseniku naszykowana dla maluchów i grilik na ale jego wybór :dull:
 
Maga ja ci wspolczuje faceci to czasem tylko mysla o sobie:wściekła/y:ciekawa jestem co by powiedzial na to jakbys ty zostawila mu dziecko i urzadzila sobie wypoczynek?

MagdalenaB no ladnie:angry: a gdzie kobiety maja miec chwile wytchnienia?

AgaOO a dlaczego twoj jest w Brazylii?:oo2:
mi sie wydaje ze jak kocha i mu na was zalezy to nie zdradzi:tak:szkoda sobie glowy zaprzatac.

Ivka Zycze bezbolesnego i szybkiego porodu!:-)
 
marlenka wszystko będzie dobrze, ten guzek to napewno nic groźnego, musisz być silna, masz w końcu mężczyzne, który bardzo cie potrzebuję- twojego synka

maggusia on może by i został z jagodą, ale ja nie potrafie jej zostawić.....miałam nadzieję,że pojedziemy razem....przyjechał, powiedziałam mu to a on na to,że trzeba było to ,że trzeba było mu to powiedzieć wczesniej.......bo oczywiście 24letniemu facetowi takie coś nie przyjdzie samo do tego pustego łba:angry:dosłownie muszę wszystko mówic rukowanymi literami, bo inaczej żarówka w łepetynie sie nie zaświeci:wściekła/y:
 
reklama
u cholernych Brazoli szkoli się w swoim zawodzie jako trener bjj zawsze ściągał Brazoli do Polski ale straszne koszty bilet dla nich 1500 dolarów w dwie strony za 2 tyg pobytu 3000 dolarów + żarcie i hotel, za połowe tej kasy siedzieć tam może 6 miesięcy a więcej się nauczy
 
Do góry