reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

Gosiu moim zdaniem, to bardzo dobra decyzja:tak: Jak byłam w PL to rozmawiałam z kuzynką, której córka we wrześniu zaczęła zerówkę. Też się obawiała jak to będzie, bo Gabrysia niechętnie w sumie chodziła do przedszkola, ale jakże miłe było zaskoczenie, że wszystko się odmieniło i Gabrysia chodzi do szkoły bez żadnych problemów:tak: Codziennie wstaje i ich budzi, żeby przypadkiem nie zaspali do szkoły:-p Ja myślę, że to naprawdę dobra decyzja, a w razie obaw, będzie pewnie opcja, żeby powtórzyć zerówkę kolejny rok, choć wydaje mi się, że nie będzie takiej potrzeby;-)

Mój Victor po jednym semestrze nauki literek miał "test" i jego wynik to 25/30, także jak na pierwszy raz to jesteśmy bardzo zadowoleni:tak: No i już zapowiedział, że musi się bardziej starać, bo Ashley miała wszyskie dobrze:-D
 
reklama
Wiesz,zakaz,zakazem,a i tak to zależy od nauczycielki.

.
no pewnie że to zależy od nauczycieli :tak:

Wolfia ja wiem że u Emilki to dużo zależy od tego że musi wstać wcześnie dziś np 5:30 i że jest ciemno zimą zimno itd inaczej było jak szła na 8:00 bo w ferie R jeździł później i była wesoła i szła z chęcią
pewnie jakbym miała wybór i chodziła by do przedszkola koło nas to chodziła by dalej w przedszkolu ...:tak:
 
a nasze dziecko dostało dzis wezwanie ze szkoły podstawowej do grypy przedszkolnej
:rofl2:..normalnie jak wezwanie do wojska;-):-D

Mój dzisiaj też,ale nie zamierzam skorzystać.U młodego w grupie wszyscy:rofl2: rodzice złozyli karty do przedszkola na kolejny rok.
 
Ja dziś złożyłam pismo w szkole o przyjęcie Emilki do zerówki :tak: wczoraj byliśmy jak były "dni otwarte" ale dziś mnie pani sekretarz szkoły oprowadziła i jest tam bardzo fajnie :tak: osobny budynek a dokładnie połączony ze szkołą tylko tyle że trzeba przejść przez szkołę i jest zerówka zrobiona z jednego z pokoi w przedszkolu bo z boku szkoły otwarli przedszkole :tak: Emilka będzie chodzić od 8:30 do 13:00 choć zapisałam ją do 15:00 w razie co zostaje dłużej w tej samej sali jako świetlicy :tak: ale dodatkowo dowiedziałam się że mogę i zapisać Dominika więc go od razu zapiszę też do 13:00 wtedy ma pobyt całkowicie za darmo ewentualnie po 13:00 za godzinę 3,00:tak: i obiad 3.05/ lub pół ceny dla pobierających rodzinne fajnie by było jakby się razem dostali wtedy obydwoje odebrani i zawiezienie by byli jednocześnie :tak: więc trzymać kciuki ;-)
 
Gosiu, trzymam kciuki :tak: Wygodnie byłoby odbierać dzieciaki z jednego miejsca

Odebrałam wreszcie zdjęcie z balu przebierańców robione przez fotografa

b4a95c3e38313fb5.jpg
 
Kasiad piekne zdjęcie i jeszcze piękniejsza Oliwka :tak:

po wczorajszym dniu jeszcze mam inną wersję związaną z przedszkolem tylko powiedzcie mi jeśli złożyłam już pismo do zerówki i nie wpisałam innego wyboru mogę złożyć jeszcze pismo gdzie indziej i wpisać w nim zerówkę jako drugą i w razie co zrezygnować z tej zerówki z przedszkolu jakby się dostała do tego nowego miejsca ? bo nie znam się zbytnio na tym :zawstydzona/y:
pani w przedszkolu powiedziała że Emilka może też jeszcze przyjść do tej ostatniej grupy i dopiero od 2013 iść do tej zerówki którą jest szansa i tak przejmie przedszkole ale wtedy nie musiałabym jej posyłać ten rok wcześniej do 1 klasy :sorry2:
 
Dziękujemy :blink:
Co do przedszkola, to myślę Gosiu, że musisz popytać u źródła, tam, gdzie składałaś wniosek.
 
reklama
Kasiad piękne zdjęcie Oliwki!!!!:tak::-)

Gosia nie podpowiem, bo sie nie orientuje, zapytaj w przedszkolu najlepiej

u nas jakis kryzys ostatnio, Hubek nie chce do przedszkola chodzic, robi awantury i sceny rano, nie codziennie, ale często:baffled: podpytywałam na wszytskie sposoby, czy cos sie stało, ale nic nie mówi
 
Do góry