reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Język dwulatków

u nas laczenie amelkowny smiesznie wychodzi bo miesza dwa jezyki i np wczoraj wyjela kolorowanke obraca kartki i wola: mama!!mama!! look !! lala jest
tak ze na przyjazd mamy mojej trzeba slownik amelkowy zrobic bo moja mama z ang nic nie potrafi zrozumiec hehehe

doszlo jej sporo nowych slow (glownie po ang:/) : ice cream , boat, zamiast motyl mowi bajaj---buterfly zamiast kocham cie jest--om cie czy cos w tym stylu :D jak mowie dobranoc to powtarza samo :noc....
najsmieszniejsze jest to laczenie ang i pol slowek czaem ciezko zalapac co chce powiedziec bo bardzo przekreca slowka i czasem jest niezla lamiglowka ;]
 
reklama
Dzieci potrafią:
Dziś moja mała dama wróciła do domu i jak zawsze mówiła, mówiła i mówiła. Nagle stanęła. Popatrzyła i
Tatuś: Andrzej Sz***
Ja: Oliwia Sz***
Mama Ania i mieszkamy z tatusem w domu.

Po czym panna wróciła do zabawy.

Ostatnio panienka miała etap "nie kocham". Na pytanie czy kocha. Zawsze mówiła, że nie kocha, ale tatuś kocha mamę. Dziś jedziemy do domu. Leci radio, mała coś mówi z tyłu do Juniora i nagle na cały głos, ale tak delikatnie KOCHAM CIEBIE. Odwróciłam się i pytam co, ty powiedziałaś, a Olcia patrzy mi w oczy i KOCHAM CIEBIE i uśmiech. I znów człowiekowi chce się żyć po ciężkim dniu pracy i marzy o urlopie z córeczką.
 
słodko Deli :-)
moja przy "kocham cie" zarzuca rączki na szyję :-) i już cwaniara sie nauczyla że jak zrobi oczka kota ze shreka i powie "plosie" to wszystko dostanie :-D

Azorek a czemu Amelka tak miesza języki?? chodzi do przedszkola??
 
Megaczka moja oczka kotka robi odkąd skończyła 10 mc i do tego dochodzi jej uśmieszek. Niczego jej nie odmawiam i rośnie mi łobuziarka mała.
 
Do góry