reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki/ pokoiki naszych Maluszków :))

white
ella
sliczne te pokoiki
u nas Gosia niemal do 2 roku zycia spała w naszej sypialni, więc pewnie maluszek też będzie spał w łożeczku obok naszego łóżka. Zresztą ja w żaden sposób (poza łozkiem) nie przystosowywałam pokoju dla dziecka... Gośka panoszy sie w naszym "salonie", siedzi tam gdzie my:tak:


Teraz powoli myslimy o kupnie domu... ale to jeszcze trochę czasu...
trochę szkoda mi bedzie swobody życia bez kredytu na karku, ale zrobiło nam się za ciasno:sorry:
 
reklama
white
ella
sliczne te pokoiki
u nas Gosia niemal do 2 roku zycia spała w naszej sypialni, więc pewnie maluszek też będzie spał w łożeczku obok naszego łóżka. Zresztą ja w żaden sposób (poza łozkiem) nie przystosowywałam pokoju dla dziecka... Gośka panoszy sie w naszym "salonie", siedzi tam gdzie my:tak:


Teraz powoli myslimy o kupnie domu... ale to jeszcze trochę czasu...
trochę szkoda mi bedzie swobody życia bez kredytu na karku, ale zrobiło nam się za ciasno:sorry:

ja mam w salonie zrobiony kącik dla małej :) narazie wygląda to tak ze są dwa chodniczki ze zwierzątkami i kosz na pranie z zabawkami hahaha :p ogólnie zabawki leżą w jednym kącie (wieczorem jak posprzątam :p bo w dzien za nic w świecie :D)
ale planuje dokupić większy chodniczek albo dywanik zeby troche większy kawałek podłogi zakrył w tym kąciku dla dzieci :)

my mielismy w planach w nowym roku mieszkac juz w domu swoim, ale nie wypaliło i budowa sie jeszcze nie rozpoczeła... ale w sumie nawet jak to planowałam to od razu wiedziałam ze na górze będa tylko sypialnie, a kącik zabaw i tak przeniesie sie na dół do pokoju dziennego, proste ze dziecko nie będzie siedziało cały dzien w swoim pokoju i sie bawiłoo tylko woli sie bawić wśród domowników :)
 
krolewna dokładnie tak jest u nas, Ami bawi się w salonie, bo życie toczy się na dole w ciągu dnia, na dole są zabawki, którymi Amelcia się akurat bawi, a na górze w jej pokoju cała reszta mniej interesująca, bądź zapomniana :tak::-D
 
krolewna dokładnie tak jest u nas, Ami bawi się w salonie, bo życie toczy się na dole w ciągu dnia, na dole są zabawki, którymi Amelcia się akurat bawi, a na górze w jej pokoju cała reszta mniej interesująca, bądź zapomniana :tak::-D

dokłądnie taki mam plan co do domu :p
teraz mam narazie mało zabawek, bo dzidziusiowe pochowane a Maja tez nie ma jakoś duzo :) takze leżą sobie w koszyku :D jeszcze musze ten na pranie wymienić na jakieś kolorowe koszyki dziecięce :p hehe
ja jeszcze miałam plan taki, bo mamy w projecie dodatkowy pokój 'gościnny na dole i ze tam będzie bawialnia i składzik na zabawki :p ale chyba jednak będzie to biuro niestety :D
 
krolewna, nie sądze by przeszedł nawet ten pomysł, gdyby nie biuro...u nas niby zabawki stoją w takim przechodnim pomieszczeniu na dole, ale Ami bawi się w salonie, woli, gdy jesteśmy blisko :tak:;-):-)
 
beti84; rozbroilo mnie ostrzezenie "nie daj sie nabrac na mniejsze zolwie" :-D:-D:-D zolwik bardzo fajny ale ja chyba kupie pozytywke z tymi bajerami dla mlodej.
 
reklama
Do góry