M
Mateuszkowa
Gość
Edysiek, Alusia ????????????????? gdzie są nasze ranne ptaszki ????????
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
moze nie podoba im sie,ze jestescie polacy? eh...albo zwyczajnie sie nudza,nowi sasiedzi zawsze sa na tapecie...szkoda tylko,ze ludzie zawsze sie wpieprzaja za przeproszeniem w czyjes zycie nieslusznie...tam gdzie dziecku naprawde dzieje sie krzywda to malo kto zadzwoni...wtedy znieczulica ........
bylam na sklepach,nakupowalam sobie takich wiosenno-wielkanocnych dekoracji ,i teraz bede stroic
trzeba atmosfere wiosenna sobie zapodac.













Tyle dobrze, że chociaż wyciągnął jednego szczupaka to będzie jutro na obiad z frytkami :-)