reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Jolek nie ma mowy! bierz się za ćwiczenia i to już! jak będziesz odwlekać to Cię wieczór zastanie, więc najlepiej rano sobie je zrobić :tak: i gdzie TY masz suwaczek ??? nie zamulaj Kochana, u mnie też śnieg :no: i w dodatku smog więc mogę pomarzyć o wyjściu.
 
reklama
Mateuszkowa żeby nie było że leń ze mnie to odpaliłam sobie ćwiczonka z Ewą. Zdecydowałam się dziś na Killera i chyba za bardzo zaszalałam bo nie dotrwałam do końca. Na 34minucie wysiadłam :( potem jeszcze zrobiłam ABS z Mel B. Później wyciągnę twister i pokręcę się trochę (całkiem zapomniałam o tym urządzeniu :zawstydzona/y:).
Suwaczka nie ma bo on mnie nic a nic nie motywuje :(

Pogoda się zrąbała, pada śnieg z deszczem więc już na pewno nigdzie nie wyjdziemy dziś:/
 
A my własnie po spacerku u nas jak narazie nie pada nic ciekawe co się w nocy szykuje ehh...
godzinkę pomaszerowaliśmy pół biegiem heh.
a ja dzisiaj zrobiłam sobie sałatkę z kurczakiem na obiad i nieźle się napchałam ale pyszna była:-) jeszcze mi na jutro zostało:-).
 
Ja dziś na obiad miałam makaron smażony, ale to dlatego nie dietowy obiad bo nic innego w lodówce nie było i do tego kasiory brak. M jeszcze wypłaty nie dostał!!
 
Witam :-)
Mateuszkowa mi tez by się krokomierz przydał :-p na pewno by kilometry codziennie nabijał, bo niby nic się nie robi a człowiek się nadrepcze. A ja z tych co usiedzieć nie moga i zawsze sobie jakieś zajecie znajde zwłaszcza w kuchni.

Zima u nas nie odpuszcza, dzisiaj znowu od rana sypie. Ale jakoś już się przyzwyczaiłam i nawet mnie nie złości :rofl2:

Wczoraj miałam jeszcze po południu zerknąć, ale jakoś szybko mi dzień zleciał i ani się obejrzałam już był wieczór. Niby nic takiego nie robiłam. Obiad mialam jeszcze z niedzieli ( ten co go w końcu nie zjedliśmy ). Ale najpierw porobiłam z córcią zadania, a potem grałyśmy i tak zleciało.

Wrzuciłam zdjęcia :ninja2:
 
hej
wszyscy płaczą, że śnieg spadł a po 1 mamy dalej zime i w dodatku luty :-Da po 2 u mnie jest on cały czas , chociaż mieszkam w dużym mieście ;-)
nie narzekajcie laski, będzie, lato, 40 stopni znowu to będziecie płakać, że chcecie śniegu :-D:-D:-D

zważyłam się dziś i jestem załamana, jak to się stało ?????????????? no jak ??? ćwiczę codziennie, żre jak żre jakieś lody były ostatnio ale bez przesady -_- obstawiam wodę w organizmie, chociaż to jeszcze nie połowa cyklu, no ale......... :p :p nie poddaje się tylko skacze dziś też, ale pierw chyba małego wywloke na spacer do... sh ;D oczywiście jak nie podniesie mi syreny znowu po minucie.. aa.. i do lidla po piżamke dla niego, bo nie mamy już :no:

Jolek
34 min ćwiczeń to bardzo ładnie :D naprawdę podziwiam! ja skacze o wiele krócej bo nie daje rady więcej póki co, ale liczy się to, że chcesz, pamiętaj! :* suwaczek suwaczkiem ale powiedz ile już kg straciłaś albo cm ? uwielbiam makaron smazony, po prostu kocham :D chińczycy itp. jedzą takie coś a patrz jacy chudzi ;-)

Editek
jak czytam sałatka z kurczakiem to myślę-mało żarcia, pewnie głodna bym była, ale to tylko złudzenie zapewne :p ja dziś mam w planach zrobić na parze łososia z warzywami ( teściowa mi parowar przyniosła ) a zupkę mamy rosół. tzn ja mam mięsko po tajski z patelni z sosem :zawstydzona/y:

Edysiek
tak pomyślałam, że może by mnie to zmobilizowało więcej ;-) ale kto wie.. może kupie sobię na wiosne do biegania :tak:
 
Hej :-)
A u nas nie ma sniegu tzn. nic nowego nie napadało hehe
Własnie zjadłam grahamkę z twarożkiem i pomidorkiem pychaaa:tak:

Jolek to co zjadłaś to i tak pewnie wyskakałas hehe ja tam za bardzo makaronu nie lubię za to dziecię moje to małe to tylko na makaronie by jechało hehe

Edysiek kurtki super ta pierwsza jak dla mnie fajniejsza, a ja dalej szukam chyba poczekam jeszcze z tydzien i moze juz będą ciensze kurtki heh

Dorka też właśnie widziałam te piżamiki a do lidla mam rzut beretem moze sobie dzisiaj podejde i ta jeszcze jakieś bluzeczki były. To ile ci przybyło ? A i jak się robi to mięsko po tajsku?
 
Editek P mi robił w ramach płaszczenia, powiem, że czuje się jak księżniczka :-D ile przybyło pisac nie będę :p dopiero jak miną 2 tyg, bo wiesz bardziej zależy mi na wymiarach a jak sobie waga wskoczy ciut wyżej to niech wskakuje, oby rozmiar spadl :-D
u mnie w pobliżu sa 2 lidle, ale wiadomo godz 8 i dziady już przed drzwiami, także nie wiem czy coś będzie.. -_-
 
A ja tylko patrzę zawsze ile samochodów stoi to już wiem że nie ma po co wchodzic a o staruchach nie wsppomnę heh
A to pan mąż dalej pokutuje hehehe a co do tej sałatki to syta była bo pół piersi pomidor papryka sałata także zapychacz niezły heh
 
reklama
Mateuszkowa właśnie u nas też od jakiegoś czasu śnieg ciągle leży, więc jak napisałam przyzwyczaiłam się :-p
Ale dzisiaj sypie na całego i znowu go będzie duuużo :tak:
 
Do góry