reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

reklama
yahoooo!;-)szalej duzsz piekla nie ma. cos sie boje ze ten watek moze stac sie popularniejszy od glownego:-p:-D

anyway ponawiam moje pytanie. kosmetyki Yves Rocher- ktos cos poleca?:happy:
 
to ja bym prosiła o wpisanie jeszcze raz Waszych ulubionych kosmetyków i perfum tutaj........a najlepiej wraz ze zdjęciami;-):tak::-)
 
Ja zaczne od dłoni bo to teraz było moim najwiekszym utrapieniem- nie wiem czy pamiętacie pytałam o kremy do rak strasznie suchych i popękanych
Znalazlam dla siebie taki zestaw kosmetyczny ,ktory juz po kilku dniach stosowania doprowadzil moje ręce i paznokcie do super stanu wiec szczerze polecam :tak:
1. Kojący balsam do suchej skóry Avon całkowicie zlikwidował moja szorstka skóre dłoni w kilka dni :tak:
2. ten krem do skorek juz polecała Wam kiedyś Iwon, ja sama uzywam go juz od kilku dobrych miesiecy i uwazam ze nie ma w tej dziedzinie nic lepszego :tak:
3. Odżywka na wzmocnienie i porost płytki paznokciowej- naprawde działa :tak:
Podaje linki do tych moich kosmetycznych odkryć :-)
1. BALSAM DO SUCHEJ SKÓRY Z WITAMINAMI A i C - AVON (304197696) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
2. Sally Hansen Diamond Krem do Naskórka i Paznokci (300432316) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
3. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=303375866
 
Hop hooop :-p

Elfik, ja też ostatnio odkryłam Sally Hansen- krem do skórek- super je zmiękcza :tak:
 
reklama
Mój zestaw (wiem, że pisałyśmy o tym już na głównym, ale gdzieś to pewnie uciekło, więć może powtórzmy to tutaj):

Kosmetyki pielęgnujące:
-krem Olay7
- krem pod oczy Lierac LIERAC DIOPTICERNE KREM ROZJAŚNIAJĄCY CIENIE (299277455) - Aukcje internetowe Allegro
- tonik obecnie Loreal
- żel myjący do twarzy Nivea Visage Young NIVEA VISAGE-Żel do mycia twarzy WASH OFF (301689913) - Aukcje internetowe Allegro
- peeling do twarzy Nivea
- maseczka do twarzy nawilżająca Lierac LIERAC MASQUE VELOURS MASECZKA NAWILŻAJĄCA (300963205) - Aukcje internetowe Allegro
- peeling do ciała Avon AVON - Peeling z granatem (301178126) - Aukcje internetowe Allegro
- balsam do ciała obecnie Eris Eris LIRENE LBC nawilżający balsam 250 ml (298187146) - Aukcje internetowe Allegro
- krem antycellulit :ninja2: Avon AVON KREM NA CELLULIT I ROSTĘPY (299981021) - Aukcje internetowe Allegro
- szmapon do włosów Goldwell GOLDWELL szampon po farbowaniu 250 ml COLOR INTENS (303836104) - Aukcje internetowe Allegro
-odżywka do włosów Goldwell GOLDWELL odżywka po farbowaniu COLOR DEF. LIGHT (300725252) - Aukcje internetowe Allegro
- żel pod prysznic Adidas Woman ADIDAS ŻEL POD PRYSZNIC SOFT COTTON 250 ML (300472994) - Aukcje internetowe Allegro
- krem do skórek i paznokci Sally Hansen ;-)
 
Do góry