reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książka kucharska naszych dzieciaczków :)

SKŁAD: (1 porcja = 50g)
  • średnia marchew (80g)
  • średnie jabłko (60g)
PRZEPIS:
Marchew i jabłko myjemy, obieramy i płuczemy. Następnie ścieramy na tarce. Wyciskamy sok na sitku pogrążonym w szklance.
 
reklama
Dziewczynki....wy warzywka dla maluszków gotujecie w wodzie prawda? A co myslicie o tym żeby ugotować na parze? Nie było by lepiej? Co Wy na to?
 
Ja też mam taką nakładkę, a gotujuję warzywa na wodzie mineralnej, bo potem i tak trzeba trochę wody dodać, żeby zupka zbyt gęsta nie była. Ale muszę na parze spróbować, może filet z ryby tak zrobię, bo czytałam gdzieś, albo słyszałąm w programie na TVN Style (Mamo to ja), że po 6 miesiącu można rybę podawać, ale musze to sprawdzić, albo sie dra zapytać.
 
Myślę, że dajesz w sam raz. Ja też wczoraj kupilam kurczaka w tych małych słoiczkach, i chcę ugotowac zupkę i dołożyć do porcji połowę słoiczka kurczaka. A zresztą, można zobaczyć w schematach żywieniowych, ile wynosi dzienna porcja mięsa dla 6 - miesięcznego dziecka, ale ja myslę, że tyle może być.
 
reklama
Do góry