reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmmm sama nie wiem bo doktorek po prostu na wejsciu mi rozpierdolil system. Sorka za wyrazenie ale inaczej tego nie umiem nazwac... qrwa ja siadam a ten patrzy w komputer i mi gratuluje ciazy... myslalam ze mu pierdykne... no co za ćwoki, nawet nie mial zanotowane ze bylam z krwotokiem ani ze skierowanie na lyzeczkowanie wystawial...
A wracajac do tematu, to oni ponoc kilka lat temu odeszli od szczepien limfocytami bo to niby ma jakies skutki uboczne w przyszlosci. Nie umial powiedziec jakie ale za to wyslal na wizyte do jakiejs immunolog z krakowa - pewnie tez jakas znajoma, ale wstepnie sie umowilam na wizyte do niej... chyba ze sie rozmysle to pojde w 2dc w kolejnym cyklu i bede sie przygotowywac do transferu na takim samym zestawie jak ostatnio + heparyna i acard. O szczepieniach caly czas jeszcze mysle. Ja na poczatku zawsze mam milion mysli a potem stopniowo dojrzewam do decyzji. Jeszcze niczego nie jestem pewna:p
No o pojechal po bandzie. Moglby sobie uzupelnic dokumenty mial na to troche czasu.
 
No o pojechal po bandzie. Moglby sobie uzupelnic dokumenty mial na to troche czasu.
Dokladnie to samo sobie pomyslalam. Uwazam, ze to jego obowiazek. Tymbardziej, ze jest swiadomy, ze kobiety przychodza tam walczyc o dzieci i roznie sie te proby koncza. Nie jest latwo przejesc cos takiego co @dżoasia i jeszcze uslyszec gratulacje od swojego lekarza po takim czasie to jak dla mnie przegiecie. Mam nadzieje, ze teraz sie wykarze w leczeniu ✊
 
Kochane czy ze wzgledu na to ze na aplikatorze luteiny pojawila sie krew powinnam odpuscic wieczorny spacerek? Codziennie staram sie spacerowac po 1 godz czasem 1,5godz wieczorkiem. Nie wiem czy spacer bedzie dobry czy lepiej lezec plackiem.....

Mnie w takim przypadku żadna siła nie zmusilaby do wyjścia z łóżka dalej niż do toalety. Na pewno odpuscilabym sobie sobie spacer.
 
Mnie w takim przypadku żadna siła nie zmusilaby do wyjścia z łóżka dalej niż do toalety. Na pewno odpuscilabym sobie sobie spacer.
Dziekuje. Po prostu nie bylam pewna czy czasem swieze powietrze nie zrobi mi lepiej.... Troche uspokoił mnie lekarz,ktory stwierdził ze to krwawienie o niczym nie decyzduje..... Kazal mi brac dalej leki i wedlug wczesniejszych zalecen w sobote na wizyte....
 
Szukalam w internetach, sprawdzone info to jest niestety. Pasnik tez mowil ze to kupe kasy kosztuje. Porozmawiam z ta dr co mysli o intralipidzie dodatkowo przed transferem. Tylko do niej wstepnie jestem umowiona dopiero na 15 grudnia czyli za poltora tygodnia.
Ehh... Milion mysli mam w glowie...
Te immunoglobuliny sa refundowane tylko u pacjentow nowotworowych i tylko i wylacznie w warunkach szpitalnych
 
reklama
@dżoasia a Tobie wcześniej nie zalecali ani Acardu ani heparyny? Dziwne to jest... a oprócz MTHFR robiłaś ten cały pakiet na trombofilię? V-leiden, pai 1 itp?
Ja akurat miałam ten pakiet przed transferem zrobiony więc się tylko potwierdziło, ale i tak lekarz mówi że wszystkim dają Neoparin tak jak @misis188 pisała. A ja dodatkowo Acard. Może w tym tkwi szkopuł niepowodzeń?
 
Do góry