reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a słyszałyście i tym, że kwas lipidowy obniża komórki NK ?
U mnie na obniżenie NK przy pierwszym transferze sprawdził się encorton.
Ja kochana nadal myślę, że źle trafiliście. Może w innej klinice byłaby skuteczność chociaż za drugim razem. Lekarze tam tylko wodzą za nos. Niestety... przeszłam to sama.

W jakim byłam szoku jak się okazało, że tam lecą od razu z ivf i nie diagnozują pacjentów. Brak słów.
 
reklama
U mnie na obniżenie NK przy pierwszym transferze sprawdził się encorton.
Ja kochana nadal myślę, że źle trafiliście. Może w innej klinice byłaby skuteczność chociaż za drugim razem. Lekarze tam tylko wodzą za nos. Niestety... przeszłam to sama.

W jakim byłam szoku jak się okazało, że tam lecą od razu z ivf i nie diagnozują pacjentów. Brak słów.
Właśnie się zastanawiam gdzie moglibyśmy się przenieść. Moja koleżanka była w invicta i nie za dobrze ją tam traktowali ;( dlatego mam mieszane uczucia co do tej kliniki ale No Tobie się udało i to podwójnie ;)
A jak to jest z przeniesieniem mrożonego materiału miedzy klinikami ?
 
Dziewczyny czy robilyscie moze progesteron przed transferem ?? Zeby zobaczyc jak to wyglada bo zastanawiam sie czy zrobic dzien przed transferem ???
 
Moje drogie dziś pogoda nie rozpieszcza, ale słońce wychodzi dla kolejnej z nas @anielka0612 trzymamy mocne kciuki za dobre wieści na wizycie, niech jajeczka rosną na pełny koszyczek :)

Dziewczyny staram się uzupełniać kalendarz, czasem jakieś wizyty mi znikają, nie wiem czemu, a czasem sama coś przeoczę. Wybaczcie za pomyłki. Po wczorajszym dniu starałam się go uzupełnić.

Dziewczyny które jesteście nowe, proszę oznaczajcie mnie w poście i wpiszę wasze terminy wizyt, inaczej ciężko mi wychwycić datę i rodzaj wizyty. A jeśli podacie date i opis będzie łatwiej i wtedy wszystkie zaciśniemy kciuki za Was.

Kochane ciężarówki podajcie swoje daty porodów również uzupełnię.

Miłego dnia dla wszystkich :):):)
Dziękuje bardzo za kciuki :) Wizyta dopiero o 14, a ja już cała aż chodze z nerwów. Niby miałam plan nie myslec o tym za dużo, żeby się nie stresować, ale wiadomo jak to z planami. My swoje, a zycie swoje;)

Tak bardzo się boje, żeby udało się i wszystko poszło dobrze. I choć robie, co mogę to wiele rzeczy i tak nie zależy ode mnie.
 
Właśnie się zastanawiam gdzie moglibyśmy się przenieść. Moja koleżanka była w invicta i nie za dobrze ją tam traktowali ;( dlatego mam mieszane uczucia co do tej kliniki ale No Tobie się udało i to podwójnie ;)
A jak to jest z przeniesieniem mrożonego materiału miedzy klinikami ?
Nie wiem, ja nie przenosiłam. Wiem, że można, ale za jakąś odpłatą.
Jestem bardzo zadowolona, tylko jak tu nie być w moim przypadku?
 
Dziękuje bardzo za kciuki :) Wizyta dopiero o 14, a ja już cała aż chodze z nerwów. Niby miałam plan nie myslec o tym za dużo, żeby się nie stresować, ale wiadomo jak to z planami. My swoje, a zycie swoje;)

Tak bardzo się boje, żeby udało się i wszystko poszło dobrze. I choć robie, co mogę to wiele rzeczy i tak nie zależy ode mnie.
✊✊✊✊
 
Właśnie się zastanawiam gdzie moglibyśmy się przenieść. Moja koleżanka była w invicta i nie za dobrze ją tam traktowali ;( dlatego mam mieszane uczucia co do tej kliniki ale No Tobie się udało i to podwójnie ;)
A jak to jest z przeniesieniem mrożonego materiału miedzy klinikami ?

Jak masz jakieś wolne kilka tysięcy zł to możesz myśleć o przeniesieniu . My gdy wyszły problemy ze zdrowiem u córki braliśmy pod uwagę przeniesienie i zbadania pod względem genetycznym . Kwoty które nam wtedy podano były dla nas nierealne . Musisz płacić za transport medyczny bo to nie jest tak w Pl że dostaniesz puszeczkę z ciekłym azotem i sobie pod pachą zawieziesz albo kurierem nadasz . W naszym przypadku bardziej opłacało się zrobić nowa stymulację ale los wybrał za nas i dał nam naturalsik kopiący w brzuch .
 
reklama
Właśnie się zastanawiam gdzie moglibyśmy się przenieść. Moja koleżanka była w invicta i nie za dobrze ją tam traktowali ;( dlatego mam mieszane uczucia co do tej kliniki ale No Tobie się udało i to podwójnie ;)
A jak to jest z przeniesieniem mrożonego materiału miedzy klinikami ?
Polecam Invicte Gdansk
 
Do góry