reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wzięłam teraz weryfikacji żeby ograniczyć koszty. W invikcie to kosztuje 450 zl:( A ostatnio to tylko dzwonił i mówił że wszystko jest ok. Teraz powiedział mi co mam robić jak będzie za niski progesteron ale o estradiolu nic nie mówił, więc chyba tam podjadę.
Ja wykupywałam i tak jak mówię, dawka była zwiększona.
 
reklama
We wtorek. Moj pecherzyk w 5 tc mial 5.6 mm to sie miesci w normie ale te wczesniejsze przyrosty mnie przerazaja. Ale juz nie bede tym wszystkich zadreczac :)
To już nie długo ✊✊✊ Mocne kciuki kochana
A dziewczyny widzę ze macie ogromna wiedzę , powiedzcie czy samemu można zdecydować ile zarodków do transferu ? Czy to lekarz decyduje ? Wiadomo ze szansa na ciąże jest większa przy dwóch ale tez jest ryzyko
@Aneczka85_01 U mnie był lekarz pytał ile podajemy. Przy pierwszym podejściu sam stwierdził, że damy 1.
 
Kwestia dobrego lekarza i przebadania siebie i swojej wiedzy. Ja z tą wiedzą co teraz na 100we inaczej bym się poprowadziła te 4 transfery temu. Najgorsze, to uwierzyć, że in vitro jest hop siup i już bejbik. A to rzadko i w tzw. "łatwych" przypadkach...
Ja w to uwierzylam przed rozpoczeciem procedury. Haha. Ja z ta wiedza nie za wielka, ktora teraz mam nie podeszlabym do 3 transferu..
Czy badanie komorek nk moge zrobic z krwi? Miedzy 18 a 22 dniem cyklu? Jak dlugo przed badaniem powinno sie nie brac sterydow?
@Murawa jak się trzymasz?
 
Nie wzięłam teraz weryfikacji żeby ograniczyć koszty. W invikcie to kosztuje 450 zl:( A ostatnio to tylko dzwonił i mówił że wszystko jest ok. Teraz powiedział mi co mam robić jak będzie za niski progesteron ale o estradiolu nic nie mówił, więc chyba tam podjadę.
Co za zdzierstwo. Jak przy zawirowaniach z beta dzwoniłam do lekarza dwa czy trzy razy, rozmawiał ze mną za darmo! Jeszcze sam oddzwaniał.
 
My nie moglismy. Wiek ponizej 35r.z. i przebyta ciaza pozamacziczna- tylko i wylacznie jeden.

Ja w styczniu akurat skończę 35. Jestem ciekawa co mi zaproponują w klinice . Narazie czekam na inseminacje i liczę ze chociaż będę mieć szanse na owu z lewego jajnika zeby spróbować czy wogole się uda inseminacja
 
W ogole zle sie czuje. Wieczorami i w nocy sie czuje jakbym miala goraczke, boli mnie glowa, piersi az pulsuja. A w dzien mam te swoje rozciagania. Kusi mnie zeby isc dzisiaj do miejscowego dokotra na usg ale boje sie ze mnie od razu wysle na zabieg do szpitala.
Proszę Cię nie zazwyczaj się czujesz się źle bo tak też się czują kobiety w ciąży.Poczekaj bo pójdziesz żeby się dowiedzieć że na serduszko jeszcze za wczesnie
 
reklama
Do góry