reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie też są szafki. Wychodzę w ich wdzianku - kapetki jednorazowe, sukeinka jednorazowa którą musiałam sobie na cycki założyć żeby mi nie zjeżdżała :D :D :D Fikuśne.

A na mojej sali jakieś sztywniary - nic nie gadały. Ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d...

O rany.. W mojej klinice majtek nie zakładają 😂😂😂 bielizna zostaje w przebieralni, w szafce, a zabieg u mnie też na fotelu, a potem przerzutka na łóżko😄 po narkozie faktycznie trzeba uważać na to co się mówi, wiem że coś glupiego palnęłam..tak że zaczął śmiać się lekarz, ale anastezjolog powiedziała mu żeby mnie nie słuchał bo właśnie podała mi narkozę.. A potem odpłynęłam 😉

U nas też szafki :D

Położyli mnie przy drzwiach i tylko patrzyłam czy ktoś mi kanapek nie zapierdzieli :D :D

Chyba lepiej jak na nieświadomce Ci ktoś majty ubiera niż zdejmuje [emoji6][emoji6][emoji6]

Nigdy nie wiadomo czy nie zdejmowali też :o :o
 
reklama
Też tak miałam ale przed chwilą wyczytałam, że gdzieś robią na fotelu 🤔 Zapomniałam zapytać, może się zdziwię 🤪
Pytałam tylko czy na pewno ze znieczuleniem, to powiedział że zależy czy będę grzeczna. Także nie mogę robić żadnej zadymy przed punkcją, conajwyżej po 😂😂😂
U mnie bylo na takim fotelu ginekologicznym ale na lezaco. Usypiaja tam, pobieraja komorki a pozniej ja sie obudzilam na lozku pod kołderką z ich majtami i jakimis szmatkami, ktore lekarz wyciagal ze mnie jak sie obudzilam. Chyba tak sprawdzaja czy nie krwawie wewnatrz bo ciagnal i ciagnal 🤪. Chyba kilka metrow mi wepchali 🙈 Mialam podpiete te pikacze co sprawdzaja czy jeszcze dycham i kroplowke 🤪
 
Ja stawiłam się z partnerem godzinę przed punkcją i po założeniu wenflonu odprowadzono nas do naszego pokoju. Miałam opcję przebrać się w swoją koszulę lub założyć przygotowane przez klinikę- wybrałam swoje :D o konkretnej godzinie przyszła po mnie pielęgniarka i zaprowadziła na salę. Zabieg na fotelu, po nim posadzono mnie na wózek i odwieziono do pokoju gdzie czekał na mnie mój partner :) Kroplówka, kimonko i po godzinie bałam jak nowo narodzona :D
 
Dziewczyny kochane a który Q10 polecacie? Ja dopiero na początku drogi ivf - ale wiek mocno zaawansowany 38l także przyda się się coś na poprawę OWU :)
 
Kurde poplakalam się że śmiechu czytając Was🤣 u mnie są szafki, gdzie się wszystko zostawia przed punkcją lub transferem.
Byłam dziś u lekarza na kontroli, dziś 8dc i mam ładne endometrium, ale jeszcze troszkę za cienkie 6.8 mm. W piątek mam mieć wizytę i może ustala już mi datę kriotransferu. Ogólnie lekarz stwierdził, ze jak teraz nie wyjdzie to on proponuje zrobić histeroskopie i immunologii. Dziewczyny co o tym sądzicie, a kriotyp warto zbadać?
Mój lekarz zaleca embroglue , a o nacięciu otoczki mówił, że ma zdecydować embriolog.
@Evela.6 dopiszesz mnie do kalendarza na 26.03 wizyta przed kriotransferem, z góry dziękuję.
Czyli idzie ku dobremu 😊
Kariotyp robisz raz w życiu, jest dość drogi i na wynik czeka się bardzo długo, około 4 tygodni więc i tak nie dostaniesz wyniku na czas.
Mimo wszystko ja bym zrobiła, raczej większość klinik wymaga a może na przyszłość będziesz planowała więcej dzieci.
 
Omg ale mam stresa przed jutrem 😔😔😔 Boje się że już beta będzie 0.... Seriooo 😔 no jak może być dobrze jak od jakiegoś czasu tylko pech mnie otacza 😔😔😔 właśnie dostałam telefon że moja ciocie pokonał covid 😔😔😔😔 mam mega dola... Serioooo 😭😭😭 przecież nie narysuje sibie wysokiej bety..
Mam nadzieję że wynik będzie jednak inny niż przewiduje, ale szczeze w to wątpię bo był naprawdę maly wczoraj i nie daje sobie szans... 😔😔😔😔
 
reklama
Jak czesto w Waszych klinikach trzeba powtarzac test na covid? Bo dziś dzwoniłam na nowej kliniki do której moze sie przeniose, jeszcze nie zdecydowałam i test 300zł i ważny tylko miesiac [emoji20][emoji20][emoji20] Jak by mało to wszystko kosztowało to jeszcze test na covid [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36]
 
Do góry