reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Voolg jak się czujesz ? Mialas wizytę ?
Dziękuję za pytasz.... Bo właśnie miałam znowu Was się radzić.

Poprzedni progesteron 19.22 zwiekszylam dawkę luteiny do 1200mg na dobę ( wcześniej było 600mg). Właśnie odebrałam wyniki z dzisiaj ( 6dpt)
Progesteron 16,99
Estradiol 188,7

Lekarz dalej mnie olewa, brak kontaktu.

Pomimo zdwojenia dawek progesteron spada, czy to oznacza niepowodzenie?
 
Albo odkleja się trofoblast albo krwiak bo na USG widać przestrzeń, tak bardzo się boję, krew leci i boli nadal, jadę do domu 😭😭😭
Jasny ch*j, ile my się musimy wycierpieć 😪 moja znajoma, po in vitro, miała straszny krwotok w pierwszych tygodniach ciąży. Mówiła mi, że się z niej lało dosłownie, pojechała na SOR, jak się później okazało, był to krwiak. Miejmy nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie, musisz to przetrwać, tule wirtualnie..
 
reklama
Do góry