reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po wizycie. Tak jak mówiłam poroniłam😥😞😥😞 ból rozrywa mi serce, psychika tym razem osłabła strasznie. Żałuję, że w sobotę poszłam na usg i tak poroniłabym i tak, a przynajmniej nie zobaczyłabym bijącego serduszka😥
strasznie strasznie mi przykro:( nie ma słów które Cię teraz pocieszą
..jednak wysyłam dużo siły ❤️💪
 
No to ja trzymam mocno kciuki żeby Twoje przeczucia były mylne 😀
Juz pisałam na innym forum ze dla mnie kazde rozwiązanie bedzie poniekąd radością jeśli sie nie uda nie będzie to dla mnie aż tak ciężkie bo jestem mamą ślicznej dziewczynki i ślicznego chlopca i jestem w pełni spelniona mama.Mam więcej niż oczekiwałam!A jak się uda będę najszesliwsza mamusia po raz kolejny.
 
Dziewczyny myślę, że starsze stażem ...jeśli chodzi o forum 😊

Pamięta może któraś z Was ...na forum ciążę ze słabej blastki u jakieś z dziewczyn ???
Na pewno słyszałam, nie pamiętam konkretnie u kogo to było. Pamiętaj, że morfologia jest oceniana subiektywnie przez embriologa i na dany moment. Jeden może zarodek ocenić jako CC czy 3.3, a inny BB (2.2). Poza tym dzisiaj może być CC, a potem bardzo ładnie się rozwinąć... Oczywiście super jest kiedy wszystkie są najwyższej klasy, ale nie zamartwiaj się tym... Ja miałam większość 4.1.1 I żaden nie dał ciąży...
 
Dziewczyny! Zapijam dzisiaj winem Prosecco strate mojego drugiego dziecka😭 22 lipca straciłam z”Pawełka” w 9 tyg ciąży, teraz straciłam Kropka w 7 tyg ciąży😭 ten ból jest większy, bo gdyby nie moja mała wiara po słabym przyroście bety i decyzja lekarza, że leki należy odstawić dzisiaj to serce by pewnie nadal biło. To ku przestrodze dla Was - nie patrzcie na betę aż tak, jak spadnie!!! To nie wyrok, po moim przypadku widać, że mogła spaść , a jednak nadal byłam w ciąży. Ten Kropek walczył przez tydzień, odcięty bez leków, w brzuchu mamy, która już godziła się z jego stratą i czekała na poronienie, nie oszczędzała się, dźwigała, piła lamkpę wina co drugi dzień z żalu, że znowu nie wyszło. Czasu nie cofnę, ale wiem że wrócę tu z nowymi siłami, spróbuję raz jeszcze i na pewno nie odstawię żdanych leków dopóki nie przekonam się na USG, że powinnam. Dostałam bolesną lekcję i wyciągam z niej wnioski. Kto jak nie my KOBIETY potrafi tyle znieść co???? Tylko my, walczące o to nasze jedno marzenie. Trzymam za Was kciuki, za te co czekacie na USG, za te co betujecie i za te co są w połowie lub wysokiej ciąży! Szczególnie Szyszka i Fredka praz Justi- Was pamiętam bo razem zaczynałyśmy, tyle że ja już do tego czasu straciłam dwa kropki. Do trzech razy sztuka. Pozbieram się i zawalczę jeszcze raz! Odezwę się do Was tutaj, tymczasem będę zaglądać. ❤️
 
reklama
Do góry