reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto rodzi...meldunki i gratulacje :)

reklama
Gratulacje nowym mauskom :) a szczegolnie gattcie - jak jej sie tam w brzuszku te 4 kg pomiescily to ja nie wiem :)
wrezsien sie konczy dziewczyny !!! - rodzimy, rodzimy :)
 
Halo ... jest tu jeszcze kto ??? ;-)
Niestety musielismy siedziec prawie 3 tyg w szpitalu i dopiero wyszlismy a wiec melduje:

11 września o 12:45 przyszedł na świat mój synio Michaś przez cc :tak:
 
Gratuluje wszystkim mamusiom nawet nie wiem kto urodzil i nie bardzo mam na razie czas na przesledzenie postow ale jakos moze dam rade ;-)
 
hej dziewczyny, chciałam zameldować, ze 23 wrzesnia 2009 o 18:25 przyszła na świat nasza córeczka Anna Irena siłami natury w 40 tyg. Waga: 3150; Wzrost: 54 cm.
Dopiero teraz melduję, ale ta mała dziewczynka jest dla mnie juz całym swiatem i nie mogłam się od niej wczesniej oderwać. w najblizszym czasie postaram się nadrobic forum.
Wszystkim mamom rozpakowanym i nie wielkie gratulacje
 
Gratuluje wszystkim nowym mamusia i melduje ze ja tez wkoncu sie rozpakowalam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

26 wrzesnia przyszla na swiat nasza corcia Maya - SN , 4075kg
 
reklama
Do góry