reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
Witam,

Mój Tymuś ma prawie 4 tygodnie i kupki robi jedynie co kilka dni po czopku glicerynowym. Nie pomaga leżenie na brzuszku i termometr. Dodam,że gazy ma bardzo często. Czopek dajemy mu jak widać, że coś mu dokucza- jest nerwowy, pręży się itp. Widać, że potem mały czuje ulgę. Rozmawiałam telefonicznie z doktorką i powiedziała, że dziecko karmione piersią może robić kupkę nawet co 4 dni. Kazała odstawić czopki z racji,że dziecko może się do nich przyzwyczaić i kupić kropelki na kolkę. I tak zrobiłam. Tymuś zaraz po podaniu kropelek esputicon zrobił kupkę i na tym się skończyło. Co teraz? Biedaczysko znów wczoraj w nocy dostał czopera i zrobił ogromną kupkę, prawie,że w niej pływał. Kupkę jak już zrobi to ładną, zdrową.

Proszę o jakieś rady, może trzeba iść do lekarza?
 
cholewcia... jesz umiarkowanie ? chodzi mi o produkty ...
może cos małemu szkodzi ?

z tymi kupkami raz na pare dni to prawda ...odstaw te czopki bo faktycznie może sie przyzwyczaić ..jest malutki .

ja bym przyjżała sie twojej diecie ..jesz jabłka??
jak nie jesz to jedz !..one pomagaja na zaparcia ..albo pij kompot , sok jabłkowy ...

Mysle że nie ma co isc do lekarza narazie tylko trzeba przemyslec wszytko co robisz ...krok po kroku czasami nawet najmniejsza pierdółka robi róznice.
Sama z Jasiem tak dochodziłam do wszytkiego ....astanów sie co jesz ..może czegoś Tymek nie toleruje i mu cięzko to strawić w twoim mleku ?
 
Właśnie,że jem same lekkostrawne rzeczy. Jem bardzo dużo jabłek, teraz np ryż z całym słoikiem kompotu z jabłek!
na śniadanie i kolację wek z filetem z indyka lub żółtym serem. Na obiad same gotowane dania z drobiu, marchewka, ryż z jabłkami. Bardzo uważam na to co jem. Wręcz się boję nowych rzeczy. Sporadycznie banan,jabłko surowe.
 
lakcid własnie pomaga takiemu maluchowi z kupkami i pomaga na trawienie .Lakcid przepisuje lekarz ..tylko qrcze nie pamietam czy 4 tyg. malcowi mozna go juz podawac ale chyba tak ..jasiek brał od malutkiego .Zadzwoń do lekarza i spytaj sie o lakcid koniecznie
 
reklama
mozesz tez pic herbatki te które sa przeznaczone dla dzieci HIPP na trawienie i rumianek mojemu malemu to pomagalo wycignal to z mlekiem i zalatwial sie normalnie
 
Do góry