reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziękuję kochane za porady nt. laktacji. Oczywiście mam laktator który wcześniej wyparzyłam. Zrobiłam sama już pierwsze ściągnięcie i nie uwierzycie - pojawiło się kilka kropelek! :) ale się cieszę. Niedługo robię drugie pobranie i z dwóch pobrań zaniosę do położnych i mają dać małemu przez strzykawkę. Widziałam dzisiaj jak ładnie niuniek jadł od położnej z buteleczki :) Mam nadzieję że ładnie będzie przybierał na wadze.
Przepraszam bardzo że piszę tylko o sobie, ale mam tyle wrażeń przez mojego niuńka, że na niczym innym nie potrafię się skupić. Do tego od tego wszystkiego głowa mnie rozbolała.
A to jeszcze jedno zdjęcie mojego skarba :)
 

Załączniki

  • DSC_0004.JPG
    DSC_0004.JPG
    395,5 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Kochana to zaraz ci się laktacja rozhula na całego :) Nie masz się czym martwić jak on już ładnie je z butelki to dużo mu nie trzeba żeby masy nabrał
 
Beata ale on jest słodki. Mleczko szybko się pojawiło to fajnie, szkoda że położna Ci nie wytłumaczyła na spokojnie.

Kitki zazdroszczę wczasów i odpoczynku. Super wyrwać się z domu z rodzinką.

Ania a Twoje maluszki jak rosną :) Niby bliźnięta, trchę podobni ale jednak nieidentyczni :D Lubię patrzeć na te wasze maluszki :D
 
Dziewczyny gratulacje cudownych dzieciaczkow. Sa do schrupania. A Ci co jeszcze w szpitalu na pewno za chwilke beda w domu i wszystko bedzie super.

Ja mialam wizyte w tygodniu, wszystko ok.
Teraz niestety jestem przeziebiona, boli mnie glowa i mam straszny katar chyba od zatok. Czasem pokaszluje. Robie inhalacje, smaruje mascia majerankowa i czekam, az mi sie polepszy. Boje sie tylko zebym goraczki nie miala. Do tego znowu sie przytrulam i wczoraj mialam wieczor z rzyganiem. A dzis Maly jakos bardzo aktywny, mam nadzieję, ze bedzie wszystko w porzadku i dotrzymamy do 04.04 i wtedy po probie Maly juz wyjdzie.
 
Beatka śliczny synuś :) i calkiem pulchniutko jego ramionka wyglądają :)
i super, ze laktacja rusza! :*

ania chłopcy cudowni :) slicznie przybierają na wadze :) wielkie buziaki dla nichz okazji 1 miesiaca :*

dziewczyny, nie wiem czy się nie mylę, ale wydaje mi się, ze mały się przestawil :szok: przed chwilą miał czkawke i czulam ją po raz pierwszy po prawej stronie,a nie na samym dole tak jak zwykle... i od paru dni czuję ból po lewej gdy maly harcuje w brzuchu, coś tam wypina... :szok: ciekawe czy mam rację, usg za tydzień dopiero. ale położnej nie pozwolę go obracać jeśli mam rację - za bardzo się boję tego zabiegu.
 
Bluelovi powiem ci ze niewiem. Ciaza id poczatku byla dwukosmowkowa. W 20tyg okazali sie ze jest jedno łożysko. Wiec niewiem. Są podobni ale różni:)
 
reklama
Okropnie sie dzisiaj czuje, chyba mnie coś bierze... Boli mnie głowa i gardło odkaszlnąć dobrze z tym brzuchem nie mogę i syn chyba ma to samo bo też brzydko kaszle :/ Mąż tak z 2 dni temu takie zdrapane gardło miał i go łamało w kościach ale mówi że już mu przeszło szybko. I chociaż nie mamy temp to wzięłam paracetamol a synowi też ibum podałam zapobiegawczo bo niepotrzebne mi teraz jeszcze jakieś zarazy w domu :/
 
Do góry