reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Drobi wtedy bóle przeszły ale teraz od dwóch tygodni znow boli nadgarstek tym raxem u lewej reki. Typowy ból od noszenia małej. Mam nadzieje ze kiedyś przejdzie.
 
reklama
Martita czyli tak jak u mnie. Właśnie teraz leży mi na brzuszku i spi:-) powinnam iść robić obiad bo zaraz mąż wróci z pracy ale nie mam sumienia odkładać jej na bok. Tak ślicznie wtulila się między piersi i smacznie śpi.
Wiki na brzuszku.jpg
 

Załączniki

  • Wiki na brzuszku.jpg
    Wiki na brzuszku.jpg
    829,2 KB · Wyświetleń: 333
Ostatnia edycja:
Alexia super że się odezwałaś no i że tak ładnie sobie radzicie. Malutka jest prześliczna :D korzystaj z przytulania małej i nie przejmuj się, na odzwyczajanie przyjdzie czas, a tak masz chociaż wymówkę żeby sobie z kruszynką poleżeć aż zaśnie :D
 
Lusinda tak tak tylko ja chcę iść do fryzjera :-) To jest wypad na conajmniej 4 h . Mąż się boi zostać bo powiedział ze nie ma cycka i nie da rady. Ma zostać jego siostra ale ona jeszcze nie była świadkiem jak Wiki zachowuje się jak chce cyca a nie dostanie :-). Jak jej powiedziałam to powiedziała ze ona się nie boi i sobie poradzi. Fryzjer dopiero 28.04 a ja już od tygodnia przeżywam ten wypad ☺
 
reklama
Alexia ja zgadzam się z Martita. Myślę że córcia po prostu tego potrzebuje. Takie chwile są bezcenne i potem się nie powtorza. Myślę że ona z tego wyrośnie. A dziecko potem i tak oducza się od wielu rzeczy- smoka, pieluchy, jedzenia w nocy itp. Moze daj wam jeszcze troszkę czasu.
Co do pępka to jak była gruba pepowina to kikut może długo być. Oby tylko się z nim nic nie działo.

Kitki mi szwy ściągała położna w domu. Obciela supelki i jednym ruchem pociągnęła szew.

Musze przyznać ze czytam Was z lekkim niepokojem. Wiele z tych rzeczy które przechodzicie z dziećmi, ominęły mnie z Mija. Obawiam się ze braciszek będzie chciał teraz nadrobic:p a przecież jeszcze starszak będzie w domu.
 
Do góry