reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
Ja też będę musiała pomoc sobie właśnie w bólach pleców masażami u specjalistów 😪😪😪😪 najgorzej jest po całym dniu, Rano jest wporzadku.
 
Ja też będę musiała pomoc sobie właśnie w bólach pleców masażami u specjalistów 😪😪😪😪 najgorzej jest po całym dniu, Rano jest wporzadku.
U mnie teraz jest etap że boli mnie prawa strona.. I ciągnie w dół, ale tylko przy schylaniu, więc na razie nie narzekam 😁ale masaż sam w sobie chodzi mi po głowie.
 
reklama
Do góry