reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja w domu mam 3 koty... i choinka co roku jest super atrakcją dla nich... zawsze się zastanawiam ile bombek w tym roku szlag trafi :-D

:eek:

Ja w tym roku stawiam na takie co się nie tłuką ew. jakies zabawki . Bo gnom nie da spokoju choince :-D

:wściekła/y::wściekła/y:GIBOSU:szok:więc w sobote bylam na jedzeniowym detoxie.:-D

hhmmm a co to za nowa potrawa:-D

Zapomniałam wam wczoraj opowiedzieć ,
znajomym naszych znajomych :)cool2::cool2:) urodziło się w środę dziecko. Całe 9 miesięcy na każdym USG wychodziło ,że dziewczynka (nie wiem ile razy mieli to USG) wszystko łącznie z wózkiem kupione różowe lub z napisami Little Princess i dostali na ręce Little Prince :-D:-D.
Poza problemem ,ze mały ma 90% różowych rzeczy są zachwyceni :-D:-D

Na Szymkowym wątku tez miała być leah a wyszedł z tego Saszka ale że laska nie lubi różowego to wszystko miała beżowe , żółte itp;-)

Witamy kolejna Mamusie :-)


a ja do szpitala wlasnie sie wybieram bo od wczoraj mam tak silne bole jak na okres, dzisiaj szczegolnie, w nocy nie moglam spac mam nadzieje ze nie odesla mnie z paracetamolem :sad: maluska nic nie fika i cisza co bardzo mnie zdziwilo, mam nadzieje ze nic powaznego wole nie ryzykowac i zmykam do szpitala...

3majcie sie cieplutko Mamusie

Pędz sprawdzić i daj znac :tak:

U mnie biało bbrr do tego zimno .. no ja nie lubie zimy byle do wiosny
 
reklama
ale się wkurzyłam jakiś miesiąc temu Szanowny kupił nowiutkiego laptopa i dziś coś się stało z dźwiękiem dokładnie z głośnikami co ja sie nakombinowałam jak usunąć ten szum :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a wyłączyłam komputer i teraz chodzi i z dźwiękiem jest ok
Ja chyba wydzielam jakieś bioprądy bo w stacjonarnym zepsuła się karta dźwiękowa :zawstydzona/y::zawstydzona/y: chodzi ale głosu nie ma i już była pewna ,ze w czwartek trzeba będzie jechać do sklepu i oddać tego :no: a na samą myśl o instalowaniu wszystkiego z powrotem coś mnie trafia .Mam nadzieję ,już nic mu nie będzie:tak::tak:

dagsila tworzy specjalny szyfr BB znany tylko dla foremek ;-);-)
 
hhmmm a co to za nowa potrawa:-D



To nowa nazwa bigosu:-)nazwa made by Dagsila


<dumna>:tak:<dumna>

"Napisał kici69

ja w domu mam 3 koty... i choinka co roku jest super atrakcją dla nich... zawsze się zastanawiam ile bombek w tym roku szlag trafi :-D

:eek:"


hehe od kiedy moj kot postanowil zamienic sie z aniolkiem na czubku miejscami mam te same rozterki:-)
kot moich rodziców, o wdziecznym imieniu Jadzia-sama ja tak ochrzcilam;-)- zjada lampki chioinkowe.. wiec i tak nie mam najgozej:-D:-D

 
Witam wszystkie kwietniowe mamusie po tygodniowej nieobecności. Byłam w odwiedzinach u rodziców a u nich nie ma internetu więc biorę się teraz za nadrabianie tych 60 stron co zapewne chwilkę mi zajmie.:szok:

Mam nadzieję że wszystkie zdrowe !!!!

A dla wszystkich które dowiedziały się w tym tygodniu co noszą pod serduchem z góry WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!:-)
 
"Napisał kici69

ja w domu mam 3 koty... i choinka co roku jest super atrakcją dla nich... zawsze się zastanawiam ile bombek w tym roku szlag trafi :-D

:eek:"


hehe od kiedy moj kot postanowil zamienic sie z aniolkiem na czubku miejscami mam te same rozterki:-)
kot moich rodziców, o wdziecznym imieniu Jadzia-sama ja tak ochrzcilam;-)- zjada lampki chioinkowe.. wiec i tak nie mam najgozej:-D:-D

Ja mam w domu komplet do rozwalania choinki czyli dziecko, 30 kilo psa i 4 kilo kota (w kontakcie z choinką to jest małpa). Pal licho jak ganiają się dookoła, ale kot się wspina a pozostała dwójka chce go ściągnąć... No ale pomimo zniszczeń, jest wesoło :-D

Witam wszystkie kwietniowe mamusie po tygodniowej nieobecności. Byłam w odwiedzinach u rodziców a u nich nie ma internetu więc biorę się teraz za nadrabianie tych 60 stron co zapewne chwilkę mi zajmie.:szok:

Mam nadzieję że wszystkie zdrowe !!!!

A dla wszystkich które dowiedziały się w tym tygodniu co noszą pod serduchem z góry WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!:-)

Nooo... ja nie wiem, ale sporo masz zaległości :-D Produkcja leci pełna parą!
 
kobiety moje kochane za 30 min. siadam do wypisywania kartek świątecznych i jak któraś ma fajne życzenia to proszę wrzucie na stronę albo na mój prv. w internecie jest tego tyle ,ze po godzinnej przeprawie miałam dość .

A swoją drogą uwielbiam wysyłać kartki świąteczne a jeszcze bardziej je dostawać :tak::tak::tak:
 
Wlasnie wrocilam niedawno ze szpitala, po szczegolowym wypytywaniu jakie mam objawy i co sie dzieje zrobili ktg, zmierzyli cisnienie i chcieli usg dodatkowe bo widzialam po minie lekarza ze nie mial pomyslow co mi moze byc ale w koncu wyszla na jaw prawda taka ze na weekendzie pod nieobecnosc mojego D przesuwalam szafe i targalam telewizor na inna polke (moja wada czyli czeste przemeblowywanie i porzadki)... lekarz dyzurny stwierdzil ze byc moze dostalam silnych skurczy i objechal mnie po calej dlugosci ze co ja sobie wyobrazam, a buuu przykro mi sie zrobilo ale co jak co :hmm: chlopina mial racje a ja bede bardziej uwazac na przyszlosc i na najblizsze miesiace odpuszcze sobie kameralne porzadki.. zazywam no spe i czuje sie juz lepiej, moj D wlasnie wrocil z pracy ide mu zdac relacje i podgrzac obiadek, tak ze narazie zegnam Mamcie ;-)
 
reklama
Do góry