reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Paola- gorący prysznic nie jest najlepszym pomysłem :no::no::no: (gorąca kąpiel też), a już w szczególności przy okazji zagrożonej ciąży!!! Musisz na siebie teraz bardzo uważać- jak musisz mieć zajęte ręce to szydełkuj i rób na drutach sweterki dla dziecka :-D jak Ci za duzo wyjdzie to możesz nam wysłać :-D:-D:-D
 
reklama
Czy WY tez w nocy macie ogromne pragnienie? Ja od jakiegos czasu w ciagu nocy wipijam cala butelke 0,5 wody niegazowanej
kochana, ja codziennie wypijam ze 3 litry - glownie woda niegazowana wlasnie, z czego przynajmniej litr po godz 20 bo tak mi sie chce pic, jakbym kaca porzadnego miala ;-)

Poza tym spałam dziś jakieś 11h- masakra :eek: ale byłam wczoraj jakas totalnie padnięta:sorry: i nawet to, że ramie mi spuchło koszmarnie od tej alergii dziwnej i udatnie boli, mi nie przeszkadało w spaniu :sorry:
Ja od jakichs 3 dni jestem tak zmeczona non-stop jak na poczatku ciazy, nie wiem co jest grane, ale wszystko jest ok zaraz po wstaniu z lozka przez jakies 2-3 godz, a potem dopada mnie taka sennosc, ze moglabym zasnac na biurku w pracy, gdyby tylko bylo mi wolno. Myslalam, ze to moze pogoda, ale niemozliwe zeby przez tyle czasu to przez pogode bylo...

W weekend ma byc -20
nawet mnie nie strasz, bo ja wybieram sie do Pruszcza we wtorek a nie mam butow zimowych - ktos mi je gdzies schowal rok temu ;-) i znalesc nie moge:zawstydzona/y:

Co do traktowania kobiet w ciąży to niestety rzadko się zdarza, żeby ktoś sam z siebie zaproponowal przepuszczenie w kolejce. Ja tam się wpycham, mam prawo do obsługi poza kolejką i zamierzam z niego korzystać dopóki mogę
Pewnie ze tak, popieram w 100% :tak::tak::tak: mamy tylko kilka miesiecy na to, zeby miec pierwszenstwo obslugi z racji ciazy (niby z malymi dziecmi tez przepuszczaja, ale to juz inna bajka) wiec trzeba z tego korzystac na maxa!! ja ostatnio na lotnisku przepuszczona zostalam (nawet sie "wpychac" musialam) i dobrze mi z tym. A co, nalezy nam sie, nie? :-D

Aaaaa no to trochę szkolenia trzeba -jakieś 2 tygodnie nim sie w rytm wpadnie -ale z BB jest łatwiej czyli tak:
1. Otwierasz rano oczy i myślisz hmmmm
a. chce mi się spać to wtedy
- idziesz dalej spać i jak już się budzisz, włączasz kompa, lecisz po śniadanie, siadasz na BB i tak o 14 jesteś głodna i idziesz po kanapki -bo obiadu nie miał kto zrobić (Ty przecież jesteś zajęta)... i tak póki Cię oczy nie bolą...
b. nie chce mi się spać to wtedy
- wstajesz, włączasz kompa, lecisz po śniadanie, siadasz na BB i tak o 14 jesteś głodna i idziesz po kanapki -bo obiadu nie miał kto zrobić (Ty przecież jesteś zajęta)... i tak póki Cię oczy nie bolą...
Nic prostszego -za 3 dni będziesz miała taką wprawę że wszystko z automatu będzie szło.
AHA i niech Cię nie zwiodą słowa szanownego że
"cały dzień w domu siedzisz a tu ani obiadu ani prania ani posprzątane"
wtedy po prostu odpowiadasz że
masz swoje zajęcia o których on nie ma pojęcia i niech nie porównuje Twojego ciężkiego dnia do swojego picia kawy w pracy przez 8h!!! bo jak wraca po nic nierobieniu i udaje że pada na twarz to już jego problem. A jeśli faktycznie jest zmęczony to znaczy ze nie potrafi sobie pracy organizować i tyle. Więc skoro już wiecie że obydwoje spędziliście dzień równie wyczerpujący to równie dobrze praniem i gotowaniem może się zająć on:-)
No to tak w skrócie z poradnika;-)
Zajebisty poradnik. Masz wiecej takich rad? musze koniecznie pokazac mojemu Sz, chociaz juz wiem jaka bedzie jego reakcja :-D:-D:-D

moja matka dzisiaj przyjeżdża z Francji, więc wszystko musi być na tip-top... ona jest cholernie wymagająca co do czystości w domu...
wiesz co, jak jest taka wymagajaca, to niech sama Ci posprzata w chatce, a nie bedzie od biednej ciezarnej coreczki wymagac:wściekła/y:

a tyle widze dzieki mojej córce:-D:-D:-D:-D
hehehe ciezko sie schylac co by pazgnokcie przyciac:-):-):-D:-D:-):-)
zajebiste masz widoki tam z gory! :tak: ja tez chce takie stopki:-D

paola89 uwazaj na siebie kobieto (znaczy na dzieciaczka tez), bo to nie brzmi wesolo. Mam nadz,ze lek i polozne wiedza co robia:tak:
 
Paola- gorący prysznic nie jest najlepszym pomysłem :no::no::no: (gorąca kąpiel też), a już w szczególności przy okazji zagrożonej ciąży!!! Musisz na siebie teraz bardzo uważać- jak musisz mieć zajęte ręce to szydełkuj i rób na drutach sweterki dla dziecka :-D jak Ci za duzo wyjdzie to możesz nam wysłać :-D:-D:-D

Hehe chyba mam ADHD, ktore nie kwalifikuje mnie do szydelkowania bo bym zaraz zwariowala ja musze chodzic nogi mnie nosza po calym domu :-D:-D:-D
aaa z tymi kapielami to uwazam wrzatku sobie nie leje, (lol nie to co dawniej ze sie gotowalam so kapiel) teraz taka woda ani nie letnia ani za bardzo goraca :tak:;-)
 
Bardzo dobry pomysł....nic tak nie relaksuje jak roboótki ręczne na wydziwiaczach ( drutach)- babcia tak mówiła:zawstydzona/y:
Jak coś to ja porposzę jakieś ciepłe socksy:-)śniegu tyle u mnie spadło że z chęcią bym na sanki poszła...ale chyba musiałabym stado reniferów zatrudnić do ciągnięcia mnie:-)A tak na serio to poszłam na zakupy i jest tak zimno że szox:szok:a ja głoopia nie pomyślałam żeby rajstopki ubrać pod spodnie. Dobrze że mam chociaż kurteczkę ciepła....bo mój płaszczyk to ostatnio jak po młodszej siostrze na mnie leżał, i dobrze że mój ukochany ma takie fajne ciepłe bluzy ;-)
wstawiłam zapiekankę makaronową z brokułami i mielonym do piekarnika;-)Antoś głodny ...więc cierpliwie czekamy

Paola....a Ty uważaj na siebie i malutką!
 
Hehe chyba mam ADHD, ktore nie kwalifikuje mnie do szydelkowania bo bym zaraz zwariowala ja musze chodzic nogi mnie nosza po calym domu :-D:-D:-D
aaa z tymi kapielami to uwazam wrzatku sobie nie leje, (lol nie to co dawniej ze sie gotowalam so kapiel) teraz taka woda ani nie letnia ani za bardzo goraca :tak:;-)


Paola , to jak Ciebie tak nosi to proponuje do kapci przymocować jakieś ściereczki i podłogi polerować....chodząc!:-)
 
13x13,poradnik lenia jakby przeze mnie pisany......hihihihihi....tak to własnie u mnie wygląda...:-D:-D:-D

kici69,zima jak co roku zaskoczyła...;-);-);-)w grudniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a z tym sprzątaniem to chyba przesadziłaś:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dagsila,świetne masz te fotki...lubię fotki z jajem:-)

paola, ty lepiej poczytaj co o leniuchowaniu pisała 13x13 i weź sobie te rady do serca;-)...i naprawdę na siebie uważaj!!!!!żadne wyciekanie wód(choć o niejednym takim przypadku słyszałam,także w rodzinie i wsio było ok)nie jest TYLKO wyciekaniem wód...pij dużo wody mineralnej,to może troszkę te wody uzupełni.

w łodzi dziś 10 na minusie!!!!!!!!!!!!a ja musiałam przez pół miasta tramwajami się tłuc na onkologię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.przemarzłam,zatkało mi się ucho i tak zgłodniałam,że jak tylko weszłam do domu to jeszcze w kurtce zajadałam na stojąco wczorajszy sernik:-D:-D:-D dobrze,że mnie nikt nie widział...jakbym tydzień nie jadła...a teraz czekam na kuzynkę męża...wkroczy we wściekle różowych kozakach kończących się prawie pod pośladkami i opowie o kolejnej nocy w dyskotece...kocham to.kurde,uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
a teraz czekam na kuzynkę męża...wkroczy we wściekle różowych kozakach kończących się prawie pod pośladkami i opowie o kolejnej nocy w dyskotece...kocham to.kurde,uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
ja sie zawsze zastanawialam, skad sie takie dziewczyny biora:eek: Domyslam sie, ze zabawe masz przednio sluchajac jej opowiesci:laugh2: chociaz z tymi kozaczkami, to nie taki glupi pomysl, przynajmniej jej w nogi cieplo;-)
 
aguś,te kozaczki są z ....hm....plastykowe takie.chyba jednak nie za ciepłe:-D...jest też biało różowa kurteczka do pępka...a ja dziś jak bałwanek się wystroiłam do lekarza...a i tak zmarzłam!!!!!!!!!!!!!!one muszą mieć w sobie ogień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
aguś,te kozaczki są z ....hm....plastykowe takie.chyba jednak nie za ciepłe:-D...jest też biało różowa kurteczka do pępka...a ja dziś jak bałwanek się wystroiłam do lekarza...a i tak zmarzłam!!!!!!!!!!!!!!one muszą mieć w sobie ogień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
ja tez zawsze zastanawiam sie jak ona moga tak chodzic, ja zamarzam z korzuchu, a "one" pepek na wierzchu i zadowolone. Cos musi byc ze mna nie tak:-p
a jak historia z dyskoteki, ciekawa chociaz byla? :laugh2:
 
reklama
Pola Ty uważaj na siebie i dużo odpoczywaj :tak: na ADHD przyjdzie czas po porodzie :-) wtedy będą Ci potrzebne niezgłębione pokłady energii :-D:-D:-D

!3x13
- ten poradnik jest boski! Oj jakże bliska mi ta filozofia! :szok::-D:-D:-D:-D:szok:
 
Do góry