reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było i całą noc Was nadrabiałam.
W sobotę wyszłam ze szpitala. Jakieś babsko gadało przez tel i wjechało mi w tył auta. Uderzyłam brzuchem o kierownicę i zatrzymali mnie na obserwacji. Na szczęście z Bobaskami wszystko ok i nadal trzymają mamusię w niepewności, więc chyba jako jedyna ZIELONA zostane na liście do kwietnia:baffled:

Karina cieszę się że córeczka już w domku i mam nadzięję że uda się z badaniem

Gratuluję udanych wizyt za czekające na wizyty zaciskamy mocno kciuki:-)
 
Milia powiem ci czy zadowolona z elektrycznej będę :) bo juz 3 lata kupuje i w końcu nadszedł ten moment :)

Wzięłam gazetę do czytania ale juz mi się znudziła. Wiec nadrabiam zaległości towarzyskie przez Tel :)
 
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było i całą noc Was nadrabiałam.
W sobotę wyszłam ze szpitala. Jakieś babsko gadało przez tel i wjechało mi w tył auta. Uderzyłam brzuchem o kierownicę i zatrzymali mnie na obserwacji. Na szczęście z Bobaskami wszystko ok i nadal trzymają mamusię w niepewności, więc chyba jako jedyna ZIELONA zostane na liście do kwietnia:baffled:

Karina cieszę się że córeczka już w domku i mam nadzięję że uda się z badaniem

Gratuluję udanych wizyt za czekające na wizyty zaciskamy mocno kciuki:-)

Kajka, to się nerwów najadłaś pewnie :-(dobrze, że wszystko jest ok, co za ludzie nieodpowiedzialni za kierownicą, wkurza mnie to, bo samemu można być super kierowcą, a wystarczy jakiś nieodpowiedzialny palant i nieszczęście gotowe...

Aylin, ja jestem pewna, że będziesz zadowolona z elektrycznej :-) nie wyobrażam sobie, że można nie być, co za wygoda i oszczędność miejsca :-)
 
ja tez marze o suszarce elektrycznej
czemu nie kupilam zamiast pralki 4 lata temu pralko suszarki to nie wiem :confused2:
na razie kupilam duzy grzejnik elektryczny ktory w zime pomaga w suszeniu ale tez nie zalatwia calej sprawy :/
 
Babydust i dobrze ze nie kupiłaś. Wszyscy którzy maja pralko suszarki narzekają na nie. Podobno w tym wypadku 2w1 sie nie sprawdza. Drogie w zakupie, drogie w eksploatacji. Mną ubrania i polowe po praniu trzeba wyciągać - ok suszyć w 2 turach.
Ja będę miała ustawiona na pralce. Kupujemy taki łącznik.
 
klaudia gratki , skąd Ci się to przyplątało ? :szok:

milia elektryczna? a są takie? ;D pewnie dużo prądu "żra"

kajka dobrze, że jestes. ja nienawidze ludzi gadających przez telefony w samochodzie, dla mnie to szczyt debilizmu i braku wyobraźni

babydust gdybym miała miejsce to bym kupiła suszarke prócz pralki no ale cóż.. :-D
 
a ja wczoraj miałam wizytę pełną emocji- po wyjściu z gabinetu trzęsły mi się nogi. Dowiedziałam się, że mam cukrzycę ciążową i szczerze mówiąc załamałam się :( do tego doszła arytmia i anemia (ta ostatnia akurat stosunkowo łatwa do zaleczenia). Myślałam, że jak wytrzymałam pierwszy trymestr z okrutnymi wymiotami to będzie tylko lepiej a tu takie niespodzianki. Jest mi od wczoraj strasznie smutno... Co do innej niespodzianki okazało się, że "bułeczka" widoczna na ostatnim usg to była chyba zawinięta w ten sposób moszna i na 90% będzie chłopiec :D a ja juz kilka ubranek dziewczęcych kupiłam :) w poniedzialek idę na usg 3d i tam może zobaczymy płeć już na 100%.

czy któraś z Was kwietniowe mamusie miałyście wysokie stężenie glukozy po tescie obciążenia?
 
Dzięki dziewczyny. najważniejsze że maluszkom nic się nie stało. Babka która we mnie walnęła miała prawko niecały miesiąc. Jak zobaczyła że ja w ciąży to o mało zawału nie dostała Ale zachowała się w miare i potem 2 razy w szpitalu mnie odwiedziła
 
reklama
HEj brzuchatki :-)
Mam nadzieję , że mnie nie zapomniałyście. Nie mam sił i chęci na pisanie , nawet na forum nie zaglądałam bo mi się nie chciało. Przyznaje bez bicia. Muszę teraz was trochę nadrobić bo sporo jestem do tyłu.

My żyjemy się miewamy nawet nawet , nadal nie wiemy kto wynajmuje moje M1 , zaczęliśmy 20 tydzień , maleństwo czasem zaczepi i kopnie ale tyle tych ruchów wyczuwalnych co kot napłakał. Trochę się zaczynam tym stresować bo 3 tygodnie temu mocniej je czułam. 3 grudnia mam wizyte i szukam gina na wizyte prywatną na połówkowe USG.
 
Do góry