reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

reklama
DZIEWCZYNKI WYMYŚLCIE COŚ - z dnia na dzień mam coraz mniej pokarmu. jak tak dalej pójdzie to za tydzień Piotrek bedzie mógł liczyć tylko na sztuczne jedzenie.
 
może tak Ci się tylko wydaje?
moja położna , gdy ja tak myslałam powiedziała mi, że moje piersi już się przystosowały i tylko wydaje mi się, że pokarmu jest za mało.

Przystawiaj Piotrusia częściej(to powinno pobudzić laktację) i włącz pozytywne myślenie!!!
 
Kinga: Piotrek siwe nie najada bo np. dzis pół godziny po skonczeniu jedzenia z cyca darł sie w niebogłosy i zjadał ok 70-100ml nutramigenu.
 
kaska76 - przystawiaj go jak najczesciej i jak najmniej dawaj modyfikowanego mleka (jak to mozliwe) ono jest slodsze i bardziej smakuje maluszka wiec moze Piotrus sie przyzwyczail do niego. Po karmieniu cycem odciagaj reszte pokarmu, to tez pobudzi piersi do wytwarzania wiekszej ilosci pokarmu. I oczywiscie mysl POZYTYWNIE. Ja tez czasem mam wrazenie ze mam malo pokarmu, ale wtedy wlasnie uzywam po karmieniu odciagaczki (i zawsze cosik jeszcze wykapie - jakies 10-20 ml) no i poznije cycuchy sie rozkrecaja na nowo :) No a z drugiej strony to po jakims czasie normuje sie ''produkcja'', w zaleznosci do potrzeb :) Powodzenia i wytrwalosci !
 
No to i ja muszę użyć pobudzacza - odciągacza ...
Filip od kilku dni je około dwa razy więcej, karmię już z dwóch piersi (wcześniej tylko z jednej) i zauważyłam, że jak mały ma przerwę około mniej niż 3 godziny to piersi nie zdążają się napełnić, tak jak jeszcze do niedawna. :( Mam nadzieję, że laktator pobudzi laktację.
 
catherinka pisze:
No to i ja muszę użyć pobudzacza - odciągacza ...
Filip od kilku dni je około dwa razy więcej, karmię już z dwóch piersi (wcześniej tylko z jednej) i zauważyłam, że jak mały ma przerwę około mniej niż 3 godziny to piersi nie zdążają się napełnić, tak jak jeszcze do niedawna. :( Mam nadzieję, że laktator pobudzi laktację.

catherinka - kup sobie herbatkę dla mam karmiących z hippa, ja jej nie mogę pić, bo mam wtedy nadprodukcję :p
 
reklama
kurcze, a mi sie dziwnie porobilo
jak tylko maly zaczyna plakac to mi az mleko cieknie po nogach o ile nie mam stanika
a wkladki laktacyjne musze zmieniac kilka razy bo mnie zalewa
 
Do góry