reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A tak nawiasem mówiąc zjadłabym hmmm....
ImageUploadedByForum BabyBoom1416086528.471148.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416086528.471148.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416086528.471148.jpg
    68,7 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Dobry wieczór :) czytam i czytam te Wasze posty, ale nie jestem w stanie nadrobić..tyle rożnych i ciekawych tematów tu sie rozwija a ja nie mam ostatnio czasu usiąść i spokojnie popisać a to wszystko przez remont kuchni który pociągnął za sobą od razu salon i łazienkę.. Masakra nie ma nawet jak obiadu ugotować :/ i corunia która ostatnio daje w kość dobrze ze przynajmniej udaje mi sie śledzić Wasze wątki,także jestem z Wami i oczywiście trzymam kciuki :) u mnie bez zmian, samopoczucie ok tylko piersi trochę bolą..termin wizyty 19.11 już nie mogę sie doczekać...:tak:
 
Czytam czytam na bieżąco, ale nie mam jak pisać.... Moja WIkuśka ma taki katar ,że hej.... a jak śpi tak jej schodzi do gardła, że dziś od kaszlu zwymiotowała....... a potem się rozbawila.....
Moja WIkuśka to spioch - najchetniej by spała do 10 :Dale niestety o8.30 pobudka bo lekarstwa musi brać.... ale od urodzenia długo spała.
A ja jutro kupuje prenatal complex -- ponoć pomaga na mdłości,bo ja już nie mogę z nimi....
chodzę głodna, ale jak mysle ojedzeniu to mdłości. Najlepiej mi wchodzi chleb z masłem...ale tak to szybko utyje.....

Milka mnie też cycki zaczęły boleći i sutki się wrażliwe zrobiły.
Do kiedy karmiłaś piersią?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny
Zakupy mi sie udaly Nosza koszula nocna :-) specjalna dla przyszlej mamy wiec idealnie :-D duzo mieksca na brzuszek itp mega slodka
No i dwa staniki tez idealnie dobrane przez brafiterke w sklepie dla przyszlych mam

Nastepne usg mam 20.11 doczekac sie nie moge
A co do mdlosci to mam ale nie przeszkadzaja mi z jedzeniem niczego :-D
 
Witajcie:-)
Tyle tu piszecie że nie jestem w stanie nadrobić:szok:
Przede wszystkim zdróweczka dla Was bo pogoda nam nie sprzyja.
Zazdroszczę wam tych wizyt. Ja muszę czekać do czwartku ale jutro zadzwonię do lekarza i może uda mi się na środę przerzucić ;-)
Pisałyście coś o nieprzespanych nocach waszych dzieci nie wiem czy coś było w powietrzu ale mój mały też marudził pół nocy:-(
Ogólnie ta ciąża jest u mnie zupełnie inna niż poprzednia. Tutaj nie mam żadnych objawów no może raz miałam zgagę a na co dzień jej nie miewam, trochę piersi bolą ale ogólnie czuję się rewelacyjnie:tak:
 
Wiitam was drogie lipcóweczki ;)
Widziałam, że nie tylko mi jesienna aura dała się we znaki. Tak więc mój lekarz polecił mi rutinoscorbin herbatke z cytryna, czosnek i syrop z cebuli. W aptece Pani doradziła mi, że mogę brać jeszcze *spam* bo jest na bazie naturalnych rzeczy. Tabletki były całkiem całkiem, ale syrop? Masakra, sam zapach mnie odrzucił bo był na bazie czosnku i cebuli wiec zrezygnowałam..




indeks.jpg744_01_4806.jpg

Jak minęła wasza nocka? U mnie o dziwo w porządku, ale za to wieczór przyprawiał mnie o zawał ;/ ból brzucha i ból lewego jajnika był okropny :((
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 39
  • 744_01_4806.jpg
    744_01_4806.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 48
A ja dzisiaj miałam cudowną noc :-D Zośka zasnęła o 21 i powiedziałam jej jak już spała, że ma tak spać do 8;-) Obudziła się tylko raz o 23.30 bo kaszel ją zaczął męczyć, ale szybko zasnęła. I tak naprawdę obudził mnie pies, który przyszedł do nas do łóżka o 7.45. Zosia wstała chwilkę po nas, więc jestem meeeeeeeega wyspana. Ale za to mam taki okrutny katar, że normalnie już mam cały nos czerwony od dmuchania :-(
A tak w ogóle... kolejny dzień siedzenia w domu:szok: Co tu robić????? Dobrze, że od 12 do 17 będzie B. w domu, to może trochę mnie odciąży w zabawie.

Mam do Was jeszcze takie pytanie- pijecie kawę???? W pierwszej ciąży miałam nawet nakaz wypicia chociaż jednej słabej kawy dziennie, ze względu na niskie ciśnienie. Teraz też sobie nie odmawiam... :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry