reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Avalka, takie stawianie sie macicy tzn twardy caly brzuch i troszke bolesny mam tylko po wspolzyciu i po wiekszym wysilku ;)
 
reklama
Gratulacje udanych wizyt
Nati super ze lekarz podchozi do temtu powaznie

Ja wlasnie siedze i czekam przed gabinetem cud ze nie po calowalam klamki

Jesli dzisiaj sie potwierdzi ze chlopak to za ok 2-3 tyg wystawie aukcje z rzeczami fla dziewczynki ;) moze ktoras sie zainteresuje :)
 
Mama Patryka dobrze, ze już w domku zdrówka moc :-)
Avalka spinania jeszcze nie czuję, skurczy przepowiadających nie miałam nawet w 1 ciąży i nawet nie wiem jakie są silne. W piątek miałam ogromny skurcz podbrzusza i kulkę wielka ale przesadziłam z chodzeniem.
Thriade no masz wypasiony sprzęt :-) ja teraz innego kupować nie będę a kawę sobie zmielę w młynku. Dalmayr mi nie za bardzo smakuje wiec spróbuje z Lavazzą.
Angi juz po ?
 
Ja już ledwo siedzę, ale chcę się trochę przetrzymać to może prześpię całą noc bo jeśli nie to znowu rano będą zwłoki i na krew nie pojade ;D No właśnie, na krew.. wiem że na pewno miałam zrobić morfologie ale co jeszcze to nie wiem bo chyba zgubiłam tą kartkę od Pani doktor..
Co do rodzeństwa to nie mogę się wypowiedzieć a co do kawki to pije, ale latte karmelowe albo latte waniliowe z ekspresu :)
Parzochy nigdy nie piłam, i obawiam się że źle by się to dla mnie skończyło :)
Moje maleństwo co chwile do mnie puka :) fajnie fajnie..
:tak:
 
Dziewczyny, mam takie pytanie, czym czyścicie toalety, konkretnie sedes? Do tej pory uzywalam domestosu, ale teraz podtruwa mnie on tak bardzo że nie jestem w stanie go uzywać, a przecież zarazki powybijać trzeba
 
Dziewczyny, mam takie pytanie, czym czyścicie toalety, konkretnie sedes? Do tej pory uzywalam domestosu, ale teraz podtruwa mnie on tak bardzo że nie jestem w stanie go uzywać, a przecież zarazki powybijać trzeba

Dalej domestosem tyleze zlecilam to zajęcie mężowi korona mu z głowy nie spadnie a ja z małym nie musimy wdychac tych toksycznych oparów.
 
Jestem po wizycie :) 100% facio :) no chyba że coś jednak zniknie po porodzie co widziałam na usg ;)

Białkiem w moczu się nie przejmować to nie jest duża ilość, po posiewie zadzwonić i po informować co się tam wykluło. Nic mi na razie nie dał.
Niestety okazało się że mam mięśniaka na przedniej ścianie, 4 centymetrową mendę, która mi będzie sen z powiek spędzać. Nic się z nim nie robi, nie zagraża ciąży tylko do obserwacji a i tak mi się to nie podoba... cóż. :( ważne że młody zdrowy :)
 
reklama
Do góry