reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny szaaalejecie :szok::szok::-):-)

Gratulacje wichura i perla.
Brawo dla was dziewczyny. :*

Olga trzymam kciuki aby wszytko było ok :)


Sorka ale mało czasu mam ostatnio, zagrzebałam się w praniach chyba za mało ubranek początkowych :D

U nas młody 3320g teraz 2978g niby 57 cm a pływa w 56 zamówiłam kilka sztuk 50 mają jutro być ;)

Młodemu leukocyty podskoczyły więc zarąbiście się cieszę :) niestety wychodzi na to że ma niedokrwistość i będzie przyjmować żelazo :( no cóż za tydzień kolejna wizyta na neantologi ale jestem dobrej myśli. Pani uprzedziła że do 3 mc wszystko się normuje i badania mogą wychodzić różne.

Acha dobrze że Łukasz bym ze mną bo się po ryczałam i wyszłam z gabinetu, nie dałam rady na pobraniu krwi... z ręki, z nogi jeszcze jeszcze... niesety nie dało rady nie chciały go kuć sto razy i pobierały z..... główki :/ :( ;( ehhh


Co do gbs, nie miałam, mnie po porodzie pytali w szpitalu a potem zlecili to młodemu z tego co coś kojarzę.

Coś jeszcze miałam napisać i zaćmę mam hmm.. :/
 
reklama
na razie skurcze się nie nasilają i są tylko w podbrzuszu, to podobno nie to, bo powinny się rozchodzić na krzyż.
już sama nie wiem, głupieję od tego czekania, po prostu się położę i może wtedy coś się zadzieje.
 
perla serdeczne gratulacje :-)

olga powodzenia trzymam &&& aby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji:-)

z jednej strony wam zazdroszczę ze już macie maluszki a z drugiej się boję ;-) jak na razie same cc jestem ciekawa pierwszych relacji z porodu sn:-)
 
Perla gratulacje!!! A tak Cię lekarz straszył, że wielka córa, a tu w zasadzie 50 centyl:)

Jak to jest, że u Perli zdecydowali o cesarce na podstawie USG, którego ja już przed terminem nie będę miała i KTG, na które pójdę pewnie dopiero w dniu terminu?...

Olga trzymam kciuki, zajmij się czymś, bo uschniesz z tego czekania;)

Angi jak byłam z moim drugim jako noworodkiem na pobraniu w przychodni to po tym jak się babki zabierały do pobrania to powiedziałam, że dziękuję i umówiłam się w szpitalu, gdzie w 5 sekund pobrała babka bez zastanowienia i synek nawet nie zauważył. W przychodni przed nami miała pobranie gdzieś 2 miesięczna dziewczynka i płakała koło 20 minut w gabinecie, wyszła z opatunkami na obu rączkach i nóżkach... Masakra.
 
Madziula ja też się bałam porodu sn. A widzisz jak wyszło. .. powiem tak niby każdy chwali cc ale jak mnie teraz boli pomimo morfiny to stwierdzam że sn może byłoby lepsze. Tak czy tak na życzenie cc bym nie wzięła. Na sali mam dziewczyny po sn może też nie jest tak ze nic je nie boli ale chodzą, przekładają się na boki itd. A ja nie dam rady. Dużym plusem szpitala tylko jak dla mnie jest to ze po cc mała miałam od razu ze sobą. Wiem ze w innych zabierają. Ja oddam dopiero na samą noc. Bo boje się jednak ze nie jestem w pełni sił.
 
reklama
Do góry