reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

U nas coś ciężkie wieczory.. Mała nie chce spać.. od 17 nie zasnęła. Była przy piersi, jednej i drugiej i się jakoś tak denerwuje jedząc, macha łapkami, rusza głową do przodu (uderza główką w pierś) itp. dałam jej nawet MM, zjadła 60 ml, ale dalej niespokojna, to dałam jej znowu cycka i tak się bujamy już 4h. Mąż teraz ją próbuje uspokoić.. nie pręży się, kupkę zrobiła w międzyczasie, więc to raczej nie jakieś kolkowe sprawy... Smoczek też jakoś nie pomaga...

U nas codziennie ok 19-20 mamy taką histerie. Przy cycu się szarpie, nie chce ciągnąć, odpycha płacze itd. Trwa to już ponad tydzień. Wzięłam się już na sposób i na ta porę mam zawsze odciagniete 100ml żeby się nie złościla przy piersi. I niestety usypia na rekach jak z nią pochodzę. O samodzielnym usnieciu tak jak przez całą dobę wieczorem nie ma mowy. Juz myślałam czy to nie skok rozwojowy, ale myślę że to zmęczenie z niej wychodzi i złości się ze nie może usnac ;/
 
reklama
No najlepsze jest jak sama odpycha właśnie pierś po czym jest awantura, że nie ma cyca, szukanie itp. Chyba faktycznie po prostu jest marudna po calym dniu. Szkoda tylko, że u nas to trwa kilka godzin :/ usnęla własnie dopiero chwile temu.
 
U nas też ciężko wieczorami bywa....najgorzej jak jest głodny to trzeba na siłę dać jeść,pierwsze dwa łyki i jest ok.Generalnie moje dziecko to na razie smutasek i płaczek.Mam nadzieję,że minie.przeważnie ze spacerów wracamy na sygnale....wybawieniem będzie chusta,jak się nauczę.
Kupiłam używane woombie,to otulacz -zobaczymy jak działa.
Mam dosyć wstawania co 2 godziny,powoli zaczynam nie wyrabiać,stawy,mięśnie bolą,mleko się nie robi...a gdybym jeszcze spała potem to ok,ale od przed porodu nie śpię...mój rekord to całe 2 godziny łącznie snu,a średnio ok 3.
A oto Karmel w woombiaku
WP_20150822_02_12_16_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150822_02_12_16_Pro.jpg
    WP_20150822_02_12_16_Pro.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
kranówka przegotowana u nas.

właśnie jakaś laska na FB mi wmawia, że jak dziecko nagminnie bije innych zabawkami po głowie, to to jest normalne /:
Haha aż parsnknęłam musli na laptopa :D Kocham takich ludzi :-)
Co do wieczornych awantur, ja też to przechodziłam jak miała około 2-3 tygodni.. wszyscy mówili, że to kolki a ja teraz z perspektywy czasu uważam, że to po prostu było ze zmęczenia. Teraz zdarza się, że mała tez się denerwuje ale już potrafię to w miarę szybko ogarnąć..
Chociaż teraz to ja się ciesze jak nie chce mi zasnąć pod wieczór bo to oznacza, że będzie w nocy spać. Wczoraj jak nie spała od 18 do 22 to jak zasnęła o tej 22 to obudziła się o 5.30 :szok: w końcu przestała mnie boleć głowa z niewyspania..
Ja zaraz ogarniam mieszkanie i siebie bo o 10 muszę iść do innej parafii zapytać czy ochrzczą nam malutką bo jeden ksiądz już odmówił..
 
U mnie śliwki są ok. Hani nic się nie dzieje po nich.
Dziewczyny które karmią mm. Używacie do przygotowania kranówki czy wody butelkowej?
butelkowej baby zdrój - nie gotuje jej

waruna- my uzywamy bobotic i jest lepiej teraz już prawie wcale mu nie daję

W czwartek podcięli małemu wędzidełko

Dalej walczymy ze smokiem który jest problemem bo chce ssac a mu każdy wypada
Póki co sprawdziliśmy avent,tt,chico i z rossmana i każdy wypada jak ssie ( przytrzymujemy pieluchą ale co główką ruszy to już wylatuje)
Pójdę dziś może kupię lovi jeszcze
 
butelkowej baby zdrój - nie gotuje jej

waruna- my uzywamy bobotic i jest lepiej teraz już prawie wcale mu nie daję

W czwartek podcięli małemu wędzidełko

Dalej walczymy ze smokiem który jest problemem bo chce ssac a mu każdy wypada
Póki co sprawdziliśmy avent,tt,chico i z rossmana i każdy wypada jak ssie ( przytrzymujemy pieluchą ale co główką ruszy to już wylatuje)
Pójdę dziś może kupię lovi jeszcze

Spróbuj MAM taki płaski ;-)
 
j tak jak olga gotuje kranówkę ja uważam że woda butelkowa to na prawde dobry biznes i wcale nie jestem pewna czy ona tak dobra i zdrowa jak piszą na etykietkach .........i nie bede popadac w paranoje my jako dzieci nie widzielismy na oczy wody mineralnej (mówię o sobie) i jakoś nic nam nie było;-)

thriade klara rozumiem was też u nas ostatnio ciężko mała najchętniej usypia na rękach w pozycji do odbicia dziś jak ją nosiłąm to potem myślałąm ze już się nie zegnę tak mi kręgosłup 'zastygł" masakra.......
śpi po godzinie max 2 wczoraj chciałąm się zdrzemnąć razem z nią to zanim ja usnełam to ona wstała:baffled:

jestem już po zwyczajnie po ludzku zmęczona nie wyspana i przez to nerwowa i rozdrażniona chciałą bym po prostu się wyspać :tak:
 
reklama
Jak czytam to co piszecie to dosłownie jak bym widziała obraz z naszego domu..
Dziewczyny a po jakim czasie używania BOBOTIKU zauważyłyście rezultaty? Ja używam od czwartku ale na razie nie za bardzo widzę poprawę...
 
Do góry