reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Nie daj sobie wmówić, że mm jest bardziej sycące itd niż mleko matki. To nieprawda. Przyrasta na wadze? Jeśli tak to głodna nie chodzi. Zdrowego dziecka nie da się zaglodzic, upomni się o swoje:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laski, jak zachęcacie dzieci do leżenia na brzuszku? U nas to chyba moja wina, że H. się zniechęciła, bo czasem mimo, że protestowała to ją tak przetrzymywałam (w dobrej wierze, chciałam, żeby ćwiczyła główkę - odwracałam ją jak naprawdę zaczynała już płakać) i teraz to jak wytrzyma 3 - 5 min to jest sukces.. Czasem się drze od razu jak ją tak położę... :( Jedynie działa TV (w ogóle TV ją fascynuje - ofkors nie pozwalam jej oglądać, ale czasem gdzieś jest włączone to patrzy jak zaczarowana), albo pewnie jakbym codziennie jej nową zabawkę pokazywała w takiej pozycji (no to też odpada, bo przecież jej nie będę co chwilę czegoś kupować)... Jak patrzę na fitnessie to niektóre dzieci super długo tak potrafią leżeć, a są gdzieś w jej wieku.
 
Thriade powiem co szczerze że moją córe bardzo rzadko kladlam na brzuchu ale jak już to robiłam to też nie wytrzymała dłużej niż minuty,ale za każdym razem główkę podnosiła wyżej i wyżej i dłużej wytrzymała.Jak się zaczynała denerwować odwracalam ja od razu na plecki i zabawialam. Poza tym brzuszek był tylko jak była w dobrym humorze. Aa no i ostatnio dużo ja noszę pół brzuszkiem w dol jest strasznie ciekawa świata i wyciąga głowę jak żyrafa,bardzo lubi ta pozycję :-D
 

Załączniki

  • 1447279632378.jpg
    1447279632378.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 65
U nas identycznie plus tarcie oczek podczas karmienia

U nas podczas karmienia jest "bicie cyca" albo wsadzanie mamie ręki pod bluzkę :)

Michasia - spróbuję z tym noszeniem głową w dół, no i myślę też, że kładzenie jej przed lustrem może być dobre, bo lustro bardzo lubi! Często ją noszę przed lustrem i witamy się z bobaskiem z lustra, śmiejemy się do mamy z lustra, a ostatnio się nawet trochę pokopała ze swoim odbiciem :)
 
Hej Dziewczyny:-)czy do Was też w ostatnim czasie zapukała pielęgniarka środowiskowa?bo dziś dostałam telefon z przychodni,że pani się jutro do mnie wybiera.Jakaś to nowość,że po takim czasie ktoś przychodzi,bo 6 lat temu takiej wizyty nie było.Nie kumam o co chodzi
 
U nas była po 3 miesiącach, sprawdzała czy dziecko się dobrze rozwija, czy szczepimy, jakie warunki na dziecko, czy nie posiniaczone (!)
 
No właśnie,zdziwiłam się,bo kilka lat temu tego nie było.W takim razie niech chodzą i sprawdzają,bo w obecnych czasach zbyt dużo słyszy się o krzywdzie dzieci.Ciekawe jak będzie ta wizyta przebiegała.
 
reklama
Do góry