reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

my jemy z HIPP marchewkę, białą marchewkę, dynię i pasternak, a z BoboVita kalafior, brokuły i zielony groszek. małemu wszystko smakuje :)

na razie nie próbowaliśmy owoców, chyba w przyszłym tygodniu zaczniemy, ani kaszek i mieszanek warzywnych (typu cośtam+ziemniaki).
 
reklama
A mi znów 1 dawka pneumo się przesunela przez katar kurde już nie wiem kiedy zaszczepimy 4 grudnia mamy zwykle szczepienie a nie chce z ten sam dzień dwóch szczepionek choć lekarz mówił że nic się nie stanie to ja się boję tak mieszać....

my mielismy zykle szczepienie i pneumokoki pierwsza dawke i nic mu nie bylo nawet temp nie mial
 
Z nosideł polecam Manduca. Daje radę nawet z moim starszakiem - 14 kg i 95 cm wzrostu.
Olga z nosidlem to nie tylko o podtrzymanie głowy chodzi. Głównym problemem jest kręgosłup. Chustę możesz idealnie dociągnąć /dopasować do dziecka a nosidla niestety nie, dlatego kręgosłup jest gorzej podtrzymywania. Stąd nie zaleca się nosideł dla dzieci, które jeszcze same nie siedzą (nawet jeżeli producent dopuszcza ).
Gosiaczek chustę nosi się pod kurtka. Ja biorę polar lub kurtkę zimową męża i zapinanam nas z mlodym razem. Tez mam psa.

Kati , ewelak zaglądać tu czasem?
 
Widzialyscie? Może zgłosimy watek do wątku zamkniętego..
 

Załączniki

  • 1448527868978.jpg
    1448527868978.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 73
Szczerze przez to ze jest to forum otwarte, wole rozmawiać na grupie fb. Tu każdy może wejść, niby nic się tu takiego nie dzieje, ale jednak raz na czas ktoś się objawia :) mało nas tu zostało. ..
 
A ja byłam na grupie fb, a potem zostałam z niego usunięta. hmm... Mały okrutnie daje popalić. Coś mu dolega, twierdzą, że przeziębienie, a rzęzi aż łzy w oczach stają. Płacz na okrągło, problemu ze spaniem w dzień co rusz się budzi wręcz z krzykiem i od razu się zanosi... A ja dzisiaj do Wrocławia lece, bo na jutro się z prawniczką umówiłam żeby w końcu rozwód ogarnąć Jestem tak zestresowana, że aż mi niedobrze :/
 
reklama
Do góry