reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karuzela najlepszego, 4 miesiące już!? Ale to leci

Pumelova jak jest promka to już oszczędzasz 6 zl [emoji12][emoji12]poza tym nie o oszczędność chodzi tylko bardziej o to że jak zniknęły wielopaki to i pojedyńcze tez moga. Ale one poprostu będą teraz w zielonym a nie różowym [emoji16]

Miodek chyba dopiero po 2. Roku można czy jakoś tak [emoji848]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny kolejna moja kumpela rodzi!!!❤

A ja wczoraj nie pisałam o tej neurolog, bo wściekła byłam. Okropne opryskliwe babsko. Za miesiąc mamy mieć kontrolę i wtedy decyzja o szczepieniu. Napisała skierowanie na rehabilitację, a tam z kolei termin pierwszy na 30.11. No po*ebane to wszystko. W końcu umówiłam się prywatnie do Ośrodka niedaleko mnie( a nawet o nim zapomniałam, kumpela mi przypomniała) już w ten czw. Nie będę czekać wieczność i jeszcze spotykając się z takimi wrednymi małpami, a nie zbiednieję na pewno :blink:

L wieczorem nie mógł usnąć, coś go męczyło i dopiero przed północą go na siłę uśpiliśmy. No nic. Od rana poćwiczyłam, robot posprzątał, pomopowałam, zrobiłam szybki obiad , małpiszony śpią, pogoda słaba, no cóż, jesień:-p
 
Hej:)
Emol sama się wkurzyłam z tym miodem na twoją teściową[emoji36]nie dziwie ci się że już małego nie będziesz chciała z nią zostawić.Dwa dni temu czytałam o rozszerzaniu diety i póki co miód jest zakazany t.j orzechy,truskawki i coś tam jeszcze bo najzwyczajniej w świecie są to silne alergeny.Ja zamierzam rozszerzać dietę ok 6 miesiąca, poczytałam i intuicja mi nowi że tak będzie najlepiej.Obawiam się tylko presji jak będę w Polsce bo każdy mi będzie radził że może juz jej jabłuszko podać czy marcheweczke...
Co do centyli...szczerze powiem że wogóle w to nie wnikam.Moja dopiero teraz w 3miesiącu waży i mierzy tyle co noworodek...ostatnio robiłam jej zakupy ciuszkowe 3-6 ,w grudniu albo styczniu może będą dobre hehe
Dziś miała być szczepiona i dupa..przyszłam do przychodni,rejestruje jej przybycie na monitorze a tu wyskakuje nie jej imię tylko jakiś Emir i mówię babce że mojA córka to nie Emir.Sprawdziła i mówi że ona na dziś nie jest zapisana, a ja jej pokazuje tą kartkę na której jak byk pisze ze to dziś na 11.20...ale powiedziała że w sumie mogę wejść na 11.30.Po czym pielęgniarka mi.mówi że ona nie może być dziś szczepiona bo nie minęło równo 4 tyg od ostatniego s,szczepienia a musi minąć...i zapisała nas na piątek.Ale mają tu burdel...
Będziecie oduczać ciumkania smoczka?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti moja Iga też nie chce smoczka ale od początku a uwielbia swoje ręce w buzi trzymać.

Chybra ehh te terminy na NFZ to jest jakaś pomyłka...wczorwj Iga też nie umiała zasnąć 2h usypialam ją z mężem na zmianę..

Ja też w domu używam tych płatków kosmetycznych dla dzieci i wody a chusteczki jak wychodzimy.

Karuzela gratuluje 4msc :)

U mnie od wczoraj ciężko... Iga płacze cały czas prawie, pobawi się chwilę widzę że jest śpiąca próbuje uspac to płacze, na rękach tylko chce być ..na spacer poszłyśmy to 30 min wrzeszczala a jak przestawala to spała i dopiero po tych 30min zasnęła na uwaga 20min.. i dzisiaj to samo :( tylko w południe mnie mama odwiedziła to z nią się bawiła chwilę ale zaraz Idze się znudziło i płacz .. naprawdę od rana już czekam na 15 jak mąż wróci z pracy ... dobrze, że jutro ma na noc to wyjdę na chwilę może coś do ubrania sobie w końcu kupię :) no i popołudniu Iga zostanie u teściowej a my idziemy na saunę z mężem :)
 
Dziewczyny czytam w woonej chwili ale na pisanie czasu brak.
Moja 3 latka znów przezbiona w domu...juz nie wiem czy to wina pogody czy tak będzie mi chorować w przedszkolu. ..bo jakoś nie wyobrażam sobie powrotu do pracy przy takim chorowaniu dzieci. Jest mi tym bardziej smutno. ..ze ona tak chce iść do dzieci. ..bo w domu uzależniona jest od fochow o humorow siostry przez co i ja nie mogę się zbyt długo z nią bawić...i boję się żeby nie było jej przykro przez to...albo żeby nie czuła się zazdrosna. ..

Nam.też juz minęły 3 miesięce i trochę mi smutno ze ten czas tak ucieka...nasze maluszki juz nie takie małe. ..

Co do rozszerzanią diety u starszej zaczęłam po skończonych 4 miesiacach. .teraz chce poczekać na skończone 5...i wtedy powoli będę próbować. Ja dla starszej córki dużo gotowałam. ..rzadko były sloiczki. ..a później ich już nie chciała. ..może i tym razem się uda pogotowac. Zawsze przygotowałam porcję ma 2 -3 dni...szkoda tylko że zima będzie trochę słabo z warzywami ale myślę że jakoś damy rade.

Spokojej nocy dziewczyny
 
Jenny używamy szumisia ale wczoraj nic nie działało...a sama suszarka ją denerwuje właśnie.
Też planuje sama gotować dla małej ale jak będzie takim diabelkiem dalej to nie bardzo to się uda :p
Jenny zdrówka dla starszej córki.
 
reklama
U nas wczoraj była tragedia, dziś trochę lepiej. Nawet udało mi się wyskoczyc do weterynarza z jednym psiakiem i młoda a potem poszłam na krótki spacer z drugim i o 19.30 zaliczyliśmy godzinny rodzinny spacer. Jutro mam trochę do załatwienia wiec mam nadzieję że kryzys minął. Zresztą siedziałam w poniedziałek przez zły humor Zosi w domu i myślałam że oszaleję :)
U nas waga 5520 (28.10 kończy 3 miesiące) i mi aplikacja pokazuje że jest na 25 centylu a była już przez jakiś czas na 50. A jeśli chodzi o wzrost to nie wiem ile ma ale bodziaki zakładam jej na 62 a spodnie na 62-68


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry