reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova super ze lepiej z zlobkiem. :) wazne ze dobrze sie tam czuje.

Linoone szybko ten czas leci. Pokazesz zdj jak wyglada brzuszek? Pewnie piekny. :)

Misia dasz rade, wierzę w Ciebie :)
 
Linoone Tobie też współczuję rozłąki. Kurczę mój jak wyjeżdża na 3 dni to odliczam aż wróci, taka jestem potr m wymeczona. Nie wyobrażam sobie żeby go tyle nie było. Kwestia organizacji na pewno, tylko moja organizacja polega na tym że połowę rzeczy robi mąż. Jak jestem sama to kąpiel Agatki wyczerpuje mnie tak że chodzę spać o 20 :D
 
Misia 3 miesiące to długo, a daleko wyjeżdża ? Dasz radę, rodzice szybko wrócą i będzie ci raźniej

Pumelova super że ze żłobkiem się poukładało :) ja mam takie same uczucia co do powrotu :) chociaż od wczoraj ma gorączkę, ale po 7 tygodniach więc nie marudzę ;) będę miała przymusowe wolne ..

Linoone to już masz z górki :) raz dwa i ty urodzisz :)
 
Współczuję wyjazdów drugich połówek. Już 3 dni to długo a co dopiero 3 tyg lub miesiące. U nas wczoraj znienacka 39,4. Gardło czerwone. Dzis się mega slini ale temp w zasadzie w normie bo 38,2 no i dolna dwójka wyszła więc chyba mamy winowajce :)
 
Abed no Agatka ma już stały katar, znów jej się nasilil więc chyba jutro zostaje z nią w domu bo jej leci za mocno. W zeszłym tygodniu jeden dzień była w domu bo goraczkuje przy zabkowaniu. Ale jakoś to leci:)
 
Hej ,
Nie było mnie troszkę ale to dlatego, że jestem trochę rozbita-mam mało snu, młoda non stop się budzi w nocy, jęczy, potrafi nie spać 4gdz.Ale widzę, że to nie tylko u mnie tak.Już myślałam że to przez trójki ale ani słychu ani widu.Może to faktycznie jakiś skok.Ale chociaż ładnie mi usypia, czekałam na to 14 miesięcy hehe No i ok 13 ma drzemkę dwu, dwu i półgodzinną więc dla mnie rewelacja.No ale te nocki...
Emol gratuluję!!! Aż pozazdrościłam hihi
Chybra mi też się jakoś ostatnio myślało o drugim bobo:)
Misia,pumelova u mnie przy usypianiu musi być mama i tylko mama.Jak R chce to zrobić to szału dostaje a dziwne bo normalnie w dzień go uwielbia.

Misia tu w uk dostęp do takich specjalistów to chleb powszedni i za darmo a z tego.co.wiem w pl trzeba płacić grube pieniądze.
 
Abed nie strasznie daleko , bo w Polsce i może na weekendy będzie wracał. Dobre i to. Rodzice już spakowani jutro o 5 jadą. A ja oczywiście zaczynam z przeziębieniem.
Bab ale gardło czerwone nie od zęba raczej. Zdrowia dla małej.
Pumelova Agatka ma ten katar może po bb cioci ( mnie) bo ja też w sezonie zawsze zasmarkana. Oby na katarze się skończyło .
 
reklama
Misia wiem wiem że gardło nie od zęba. Chodziło mi bardziej o to, że przy każdym wyrzynaniu się zębów łapie infekcje przez osłabienie organizmu. U nas dalej tragedia. Noc nie przespana. Strasznie płakała itp. Dzień taki sam. Spała może 40min. Już zasnela ale w ciągu godziny miała dwie pobudki z płaczem. Źle to wróży...
 
Do góry