reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziękuję Wam kochane :D oby było jak mówicie, ale za wcześnie jeszcze żeby się cieszyć w 100% [emoji4] zobaczymy [emoji4]

Agatka była dziś u alergologa i w sumie dostała skierowanie na badania i jakieś leki do nosa na jej lejacy katar. Co do tych zmian pod kolanami to mówiła że jak jest wysypka to kąpać nie w wannie tylko pod prysznicem i nawilżac. I nie używać drogeryjnyh płynów tylko apteczne bez mydła.
 
reklama
Gratulacje!!!! O maaaatko!!! Super!
Kurde nie pomagacie - ja się waham, mąż by chciał, wszyscy dookoła w ciąży [emoji23]
 
Ola, jak się wahasz, to już jest lepiej niż było wcześniej... Idzie ku dobremu [emoji16].


Moj mąż też by chciał kolejne Bobo, ale to już wiecie [emoji23]. No a ja... Też się zaczynam zastanawiać.. Bo w depreche małą wpadam, hihi, bo uwaga... Od niedzieli nie cyckamy! I kurde... Zero jakiś akcji o cycka, mm nie chce, przed spaniem nic nie pije, w nocy też nie chce, i w ogóle dzisiaj śpi od północy do chwili obecnej (prawie 9h, z jedną pobudka bo chciałam ja przykryć i się przebudzila, ale po 10 minutach już spała - wystarczyło puścić piosenki na YT). Jestem w mega szoku... I zaczyna mi brakować tego cycolenia (bo ona teraz nie chce żadnego głaskania przy spaniu, buziakow... W ogóle nie dotykaj mnie, tylko lez koło mnie [emoji16]).
 
Aga km no tak, ja odstawienie też bardziej przeżyłam niż Agatka [emoji23] kolejne bobo? Kiedy jak nie teraz Aga![emoji6][emoji6][emoji6]
Agatka dopiero z czasem się zaczęła przytulać, nie trzeba jej w ogóle nosić, wystarczy przytulas:o

Ola a konsultowalas się jeszcze z jakimś lekarzem w sprawie Twoich powikłań poporodowych? Czy da się tego uniknąć bądź zmniejszyć ryzyko do zera?
 
Pumelova - ojjj nie... Ja to może w 5-10% bym chciała... Ze względu na takiego tyciego maluszka (dzieci zdecydowanie za szybko rosną), ale później dziec urośnie, a mnie psychiatryk by czekał [emoji23]. Wolę popilnowac jakiegoś maluszka w ramach dobrej cioci [emoji5]
 
Aga jak mam tak samo :) mogę być ciocia a niech inni wychowują :) a Twój mąż by pewnie syna chciał ;) tylko może się skończyć samymi babami :)
 
reklama
Abed - ja chcę Syna [emoji16]. I gdybym miała pewność, że by był to bym się zdecydowala od razu. Moje Baby to córeczki Tatusia. Żadna na tym etapie nie mówiła i nie mówi "mama" tylko szyderczo się cieszy jsk każdy powtarza "powiedz mama" [emoji23]. A "tata", "tato", "tatuuus" jest cały czas na fali, hehehe. Oczywiście ja jestem od noszenia, karmienia, spania... Ale tatuś jest fajniejszy [emoji16]. Dlatego chcę swojego prywatnego "maminsynka" [emoji5]
 
Do góry