reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja też jestem niewyspana ale dlatego że ostatnio po karmieniu już nie mogę usnąć.Wtedy kiedy ona ładnie śpi to ja nie mogę:( mam jakąś myślenice, tysiące myśli mi się kłębi w głowie.
Od urodzenia Emilka lubi wszelkie zabiegi higieniczne ale to chyba dlatego że zawsze stroje żarty przy tym.

Zwariuję z tym moim dzieckiem, to jest przyszłe adhd.Tak już pokazuje rogi że szkoda gadać.Ma temperament choleryka bo DWÓCH powtarzam AŻ DWÓCH babciach!Czemu nie mogła wziąć coś z nas się pytam??? A wiecie co?Przed porodem trafiłam na takie zagadnienie jak self reg tzn mniej więcej jak regulować swoje emocje i dziecka i stwierdziłam że może mi się to przydać. I masz co los!


Napisane na KFDOWI w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chybra u mojej koleżanki synek (też lipcowy) do tej pory ani jednego zęba a teraz nagle 6 mu naraz wychodzi. Na szczęście póki co bez większych awantur.

Dziewczyny z tymi specyfikami na ząbkowanie to w naszym wypadku dentinox pomaga tylko.w chwili przebijania się zęba (camilia nie przynosi wtedy żadnego rezultatu) natomiast kiedy ząbek rośnie to camilia sie super sprawdza a dentinox już do niczego.

Nas teraz.mecza dwojki[emoji52]

Młoda nic nie chce pić tego mleka modyfikowanego. Kupiłam inne na próbę, może jej jakieś posmakuje.
Moje cycki po.wczorajszej nocy pogryzione są strasznie przez te zęby [emoji20]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dzisiaj byliśmy na wizycie u fizjo. Cwiczyla z nią czworaki, jak tylko do niej podeszła od razu był płacz a później jak wzięłam ją żeby ubrać to się uśmiechala do niej, mała cwaniara kochana.
Jak widzę to teoria naszej fizjo z zakazem stania nie sprawdza się. Każde dziecko ma inną kolejność do czworakow :)
U nas na razie nie jest źle z zabkami,nawet nie wiedziałam kiedy jej się przebił.

Kasia ja w ciąży dużo leżałam ostatnie cztery miesiące i bardzo mało się denerwowalam a moja Zosia jest taka kręćka że na rękach niewiele osób lubi ja nosić. Jak była mniejsza to też niezle z niej ziolko. Moja kuzynka natomiast urodziła w grudniu też dziewczynkę. Jak chodziła w ciąży to tak jej hormony buzowaly że czasem strach było się do niej odezwać bo potrafiła się drzec, trzaskac drzwiami itp. Dziecko spokojne jak aniołek. Dzisiaj byłam u niej to jakby wcale dziecka nie było w domu. Śmiejemy się że chyba wszystkie zle emocje wyrzuciła z siebie w ciąży a nie dusila w sobie bo naprawdę nie zwracała uwagi na towarzystwo ani na miejsce w którym się znajdowała tylko odstawiala cyrki.

Monti podobno Bebiko najbardziej smakuje wszystkim niemowlakom.

U Was też dzisiaj było tak cieplutko?
 
Monti z mm to kwestia cierpliwości.W końcu jej posmakuje.To tak jak z wodą, młoda nią pluła na początku no bo to nie mleczko i co ty mi tu matka dajesz.Ale przyzwyczaiła się.
Mmag ja też byłam bardzo spokojna w ciąży:)
Nocka ok bez paracetamolu.Młoda znów oststnimi czasy przestawila sobie ranne wstawanie, już nie po 8 tylko 7.30.Ciężko mi się zwlec z łóżka ehh

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chodzę niewyspana. Przez te zęby, ale i tak teraz jest już lepiej. Do tego młody dziś od rana mega marudny. Co wyjdę to jest ryk. Poszłam na spacer na 15 minut, wracam a ten pod drzwiami krzyczy. Mąż mówił że on tak cały czas.. no i cały czas na mnie wisi, wspina się po mnie, jak się oddale to pełza za mną i trzyma za nogi. Zaczepia psy, te szczekają, no dom wariatów! Muszę kupić wreszcie te maści na zęby, ciekawe czy pomogą coś.

Mmag, w Warszawie pogoda piękna, wczoraj siedzieliśmy 3h na spacerze, dziś to samo w planach :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poranna burza, Monti - u nas osmy w natarciu... I teraz to dopiero bywa ostro [emoji23][emoji33].

Zazdroszcze wszystkim spacerujacym.

U nas nadal temp [emoji37]. Druga doba.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas pięknie, spacerujemy.

Aga_k_m zdrówka , ósmy? !! Wow

Linoone mój Miko tez tak miał ,że nie mogłam się ruszyć, non stop jęki, steki, ryk teraz odpukać [emoji39] wróciliśmy ze świąt to jakiś odmieniony, pięknie się sam bawi, chociaż tak mi wynagradza te tragiczne noce. Myślę, że ta faza i u Ciebie minie

da53e1919455e858f35206c92d6c0d97.jpg


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha - ale slodziak [emoji173]. Oby ta odmiana w Mikim pozostala jak najdluzej.

No osmy [emoji16]. 2 tyg temu wyszly 3 dwojeczki (z dnia na dzien, nie dajac wiekszych oznak) , i czekamy na czwarta (ta daje popalic za wszystkie).

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti u nas też mm nie pasuje do picia :( a już z butelki .... to nie ma mowy .... dobrze że kaszkę je z mm

Kasia 7.30 ??? to mój wstaje 5 :( dziś łaskawie pospał do 6.30

Linoone mój też tak za mną łazi :( nawet jedzenia sobie nie zrobie bo wisi mi na nodze :( a że staje to boje się że poleci do tyłu na płytki :(

Aga zdrówka :) a jakieś inne objawy ? byłaś u lekarza ? może jutro pójdźcie nie zostawiajacie tak na weekend

Aha słodziak :)
 
Do góry