reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Cześć Dziewczyny :) ja tak jak ostatnio tylko na chwile bo mam znowu ciężkie di tzn. bardzo intensywne heheh mało jestem w domu i nie mam czasu za bardzo na neta :( co udało mi się wychwycić to oczywiście kamizelkę Jagódki normalnie cudowna :) podziwiam :)
co do krzywej cukrowej to u nas też tylko 2 razy pobierają na czczo i po 2 godz. :)
dzisiaj ostatki więc objadam się słodyczami bo od jutra mam nadzieję zacząć post hehe chciałabym nie jeść słodyczy bo chyba zaczynam już tyć co prawda majka już waży 0,5 kg i zauważyłam że w ostatnim tygodniu brzuch mi się powiększył i masakrycznie piersi :(
A jeżeli chodzi o adaptery do pasów to ja chyba nie będę kupować nawet o tym nie myślałam a jeszcze jak piszece że kosztują od 100 do 400 zł to tym bardziej hehe Ja też często budzę się w nocy ale niestety kładę się w południe lub popołudniu i potrafię przespać nawet 2 godz. heheh
Miłego wieczorku Kochane :)
 
Hej, ja w sumie po 5 wróciłam do domu i dopiero jako tako odpoczęłam. Byłam dziś z ubrankami u przyszłej bratowej na uczelni, dziewczyny trochę kupiły; potem pojechałam do firmy. Oddałam zwolnienie i napisałyśmy z kadrową do AXY wniosek odszkodowanie z tytułu pobytu w szpitalu - nie była pewna co do tego czy można, ale nic nie tracimy. Posiedziałam i pogadałam z dziewczynami, bo szefowej na szczęście nie było, więc mogłyśmy dłużej poplotkować. Potem pojechałam po mamę i pojechałyśmy na cmentarz, zapaliłyśmy świeczki i pojechałyśmy do babci, posiedziałyśmy tam chwilę. Potem zahaczyłyśmy o nowego ciucha - nie pytajcie ile wydałam:zawstydzona/y:, o spożywczak, odstawiłam mamę i do domu wróciłam mocno po piątej:shocked2: Zmęczona jestem nieziemsko...

Jeśli chodzi o glukozę (jestem weteranką ze względu na hipoglikemię:-p) to jest tak. Są dwa rodzaj krzywej cukrowej - obciążenie 50g i 75g. 50g prawidłowo zrobione powinno wyglądać tak: na czczo pobierają krew, pijemy glukozę i po godzinie znowu pobierają krew. Natomiast przy obciążeniu 75g - na czczo, pijemy, po godzinie i po dwóch godzinach. Nie spotkałam się z tym, że by krew pobierać tylko po dwóch godzinach.
 
Hej, ja w sumie po 5 wróciłam do domu i dopiero jako tako odpoczęłam. Byłam dziś z ubrankami u przyszłej bratowej na uczelni, dziewczyny trochę kupiły; potem pojechałam do firmy. Oddałam zwolnienie i napisałyśmy z kadrową do AXY wniosek odszkodowanie z tytułu pobytu w szpitalu - nie była pewna co do tego czy można, ale nic nie tracimy. Posiedziałam i pogadałam z dziewczynami, bo szefowej na szczęście nie było, więc mogłyśmy dłużej poplotkować. Potem pojechałam po mamę i pojechałyśmy na cmentarz, zapaliłyśmy świeczki i pojechałyśmy do babci, posiedziałyśmy tam chwilę. Potem zahaczyłyśmy o nowego ciucha - nie pytajcie ile wydałam:zawstydzona/y:, o spożywczak, odstawiłam mamę i do domu wróciłam mocno po piątej:shocked2: Zmęczona jestem nieziemsko...

Jeśli chodzi o glukozę (jestem weteranką ze względu na hipoglikemię:-p) to jest tak. Są dwa rodzaj krzywej cukrowej - obciążenie 50g i 75g. 50g prawidłowo zrobione powinno wyglądać tak: na czczo pobierają krew, pijemy glukozę i po godzinie znowu pobierają krew. Natomiast przy obciążeniu 75g - na czczo, pijemy, po godzinie i po dwóch godzinach. Nie spotkałam się z tym, że by krew pobierać tylko po dwóch godzinach.


ja w tamtej ciąży mialam obciążęnie glukozy 75g i pobierali mi krew po 2h czyli tylko dwa razy, raz przed i własnie po wypiciu po 2h
 
Dziwnie, bo u mnie 75g to jest krzywa TRZYstopniowa, czyli trzy ukłucia, ale może jakąś nowość dla ciężarnych wprowadzili;-)
 
Hej kobietki :*

Wczoraj cały dzien miałam zajęty :) i dobrze, bo czas szybko zleciał! :)

Jagódka kamizelka super! :)

ANilawe udanego wypoczynku w PL ;)

Pisałyście o sprzątaniu, po tej chorobie mam tyle siły, ze chętnie pomogła bym Wam we wszystkim!! :*

Makota współczuje Ci kochana, mam nadzieje ze badanie nie bedzie aż tak tragiczne, no i moze znajdzie sie ktos kto z Tobą pójdzie jednak, to zawsze jest pomoc.

S.michalina uważaj na siebie kochana. :* juz widzę Twojego meza jak zemdlalas, pewnie sie przestraszył.

Limonka udanego pobytu w PL i masę pozytywnych wrażeń, no i oczywiście Wypoczywaj! :*

Co do krzywej to tu jest podobnie. Pobierają przed i po czyli po 2 godzinach. A to badanie pewnie będę miała w 28tc bo tu tak jest. :) ze badania robi sie pomiędzy 25-30 jakoś tak. Muszę jeszcze sprawdzic.. Napewno wizyte mam w 25 tc wiec wtedy dowiem sie kiedy krzywa. :)

Ściskam Was wszystkie mocno!
Życze miłego dnia.
Duzo odpoczynku lub na odwrót duzo pracy, jak kto woli. ;)
Udanych wizyt dzisiaj! :*
I zdrówka dla chorujących :*
 
Dziewczynki miłego dnia.
Ja wczorajnic nie zrobiłam. Koniec końców zasnęłam a jak się obudziłam to był już czas na odebranie dziecka. Dzisiaj świeci słoneczko i mam więcej werwy a więc może dzisiaj mi się uda :p
 
dzień dobry
ja pół nocy nie spałam, bo mi ucho zatkało i mnie boli... nie mogłam sobie miejsca znaleźć, aż wstałam, wzięłam apap i udało się usnąć... na 12 idę do internisty, niech mi odtyka, bo już czuję, że drugie się przytyka, a dziś z Olą na basen mam iść

u mnie dziś szaro buro nic się nie chce
 
reklama
Do góry