reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
Nie wiem jak się ustosunkujecie do tego, co za chwilę napiszę:

Mamy dwie listy adresowe i nie wnikam kto, na której jest, bo mam zamiar wysłać karteczki WSZYSTKIM Maluchom, których mam dane.

Martwi mnie jednak coś innego - niektóre Mamy muszą zrezygnować z udziału w akcji (mimo wcześniejszej ochoty do jej przystąpienia) z powodu problemów finansowych - ja oczywiście rozumiem takie postępowanie, gdyby u mnie tak było, też miałabym pewnie problem co zrobić, ale ja nie tym.

Chodzi mi o to, że - według mnie - pozostałe Mamy powinny mimo wszystko wziąć pod uwagę wysłanie karteczki dla tych Maluszków, których Mam nie stać na wzięcie udziału w akcji. Przecież to ma być pamiątka dla naszych dzieci, więc nie wysyłajmy kartek do siebie tylko po to, żeby inne otrzymać. Skoro kupiłyśmy czy zrobiłyśmy 30 kartek + znaczki to chyba nie zrobi nam różnicy, że wyślemy jeszcze jedną czy też dwie, wiedząc że od danej osoby nie dostaniemy kartki zwrotnej.

Dziewczyny bardzo Was proszę o przemyślenie całej sytuacji, bo to przecież ma być radość dla naszych Maluchów - wszystkich Maluchów, a nie tylko tych, których Mamy na to stać.


Ivka76- zgadzam się z Tobą...świetny pomysł ...ale mam mam tez pomysł ...może te mamy, które z powodów finansowych nie mogą wysłac pocztą tradycyjną ...mogłyby wysyłać np. emailem kartki do innych dzieci:-) :-) :-D :-D :-D :tak: :tak: :tak: myśle że wtedy wszyscy byliby zadowoleni.
 
reklama
nasz maile już są w jakimś watku...

azik jesli możesz to napisz w jakim
Ja troche głupio sie czuję z tym , ze sie wycofałam a dziewczyny i tak zamierzaja kartki wysłać.....
z wielka radością napisze chociaz meilowe karteczki urodzinkowe:-) :tak:
 
wysłałam listę. Miałam trochę zamieszania domowego, a potem jak zaczęłam dochodzić komu co mam wysłać, to ogłupiałam...

a do tego nie mogę znaleźć adresów mailowych następująych mam:
  • Asia 21
  • ewunia_23
  • Fioolka
  • inkaa5
  • izka-mummy-to-be
  • kaśka76
  • KatiNJ
  • Sylwia532
Chyba adresy były wysyłane na pirva, a nie na maila... proszę o odzew na kiniapasz@tlen.pl

A mail do PYTII nie chce się wysłać, pisze mi się, ze zły adres!!! Mimo, że robię odpowiedź...

viola, nie mam Twojego adresu!!!
 
i jeszcze babole, których nie dopatrzyłam... :zawstydzona/y: Przy Bartusiu Sylwii nie ma daty urodzin..., to samo przy Jasiu felqui... i przy Asi21.. i tu brauje imienia dziecka. Przepraszam, mam nadzieje, że mi wybaczycie :-)
 
mam pytanko - ile średnio idzie kartka ? bo nie wiem z jakim wyprzedzeniem mam ją wysłac żeby doszła na czas ?
tak dawno nie korzystałam z usług poczty, że nie wiem jak oni teraz działają.
Jak dzisiaj jest już 7 to żeby na 12-ego (w tym weekend) doszło do Jasia to chyba już trzeba wysłać ???
 
Bardzo dziekuje Kinga za liste :-)
ales sie biedaczku nameczyla

zabieramy sie za karteczki :-) :-) :-)
 
kinia doceniamy twoja prace dziewczyny na pewno sobie poradza z małymi drobiazgami ;-) do mnie tez juz dotarła:tak:
 
reklama
KINGUS-wielkie dzieki!!!!! Lista jest piekna, przejrzysta-kupe pracy w to wlozylas!
Ja dzis wyslalam kartki-ale i tak obawiam sie ze do Jasia nie dojdzie na 12lutego!
 
Do góry