reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
Kochane mamusie nas tu juz baaaardzo dawno nie było ale czeka nas przeprowadzka i ostatnio na nic czasu nie mam:( Ale o karteczkach urodzinowych pamiętam i oczywiście nadal jestesmy chętni do wysyłania i otrzymywania :) Przez jakis czas jeszcze pewnie zadko bede tu zaglądać ale mam nadzieje ze za jakies 2 miesiace bede juz tu z Wami częsciej. Pozdrawiam serdecznie

Asia i Kubuś (gg 2544835)
 
reklama
no to ankieta zamknieta

WYNIK OCZYWISTY

dziewczyny które są zastrzec swoje dane dla nowych mam niech napisza do Kingi..

Pozdrawiam
aśka
 
Dziewczyny uaktualniona lista na pierwszej stronie tego wątku - jak jeszcze tam kogoś nie ma kto się zgłaszał lub jest ktoś kto się nie zgłaszał - dzisiaj na priv lub azik3@wp.pl do mnie

Tereska - przepraszam że sie wtraciłam - ale uaktualniałąm na własne potrzeby, od razu zmieniłam w Twoim poście.

daty urodzin na razie w wątku (przyklejonym) chronologiczna lista ... a potem dostaniecie z pełną listą...

Jako pierwsze mamy swiętować będa Pytia (12.01) a potem Benita (19.02) - stawiam na to że pozostałe mamy zdążą być dosłane przez Kingę - zarówno Pytia jak i Benita sa na pierwszej liście - jeszcze raz prosze , kto jej nie ma niech napisze do mnie na pric lub @.
 
czesc dziewczyny
tak zastanawiam sie nad urodzinkowymi kartkami i mam takie pytanko jak podpisujecie sie na tych karteczkach??:-) imieniem i nazwiskiem czy nickiem z baby boom by bylo wiadomo od kogo??:-)
 
hmm, ja jeszcze sie nie zastanawialam, chyba i jedno ii drugie ;-) mamusie bardziej sie znaja po nickach a dzieciaczki beda wiedzialy kiedys jak naprawde sie to forumowe ciotki nazywaja ;-)
 
a ja mam wielkie zapytanie do wszystkich dziewczyn które biorą udział w akcji karteczkowej .
.........troche mi wstyd :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ...ale musze was o coś poprosić ........czy mogłybyście karteczke do mojego Patryka wysłałać wczesniej .......tzn najpóźniej ....10-15 lutego tak zeby doszły do mnie jeszcze przed końcem lutego (licząc około 10 dni na przesyłkę do usa ).....bo sie przeprowadzam na nowe mieszkanie .....ale nowego adresu jeszcze nie mam ...mam nadzieje ze przez najblizsze trzy tygodnie znajde jakieś fajne;-) ;-)
 
moje drogie panie...

chciałabym już porozsyłać listy z namiarami, ale nie wiem jaką komu... Zrobiłam tak, że są dwie listy. Jedna z samymi "starymi" mamami, a druga zawiera dane "nowych" mam. I np. moje namiary są tylko na liście starych mam :-)
Ponieważ chciałabym ten tema t zamknąć jak najszybciej, prosze o maila : kiniapasz@tlen.pl i deklarację którą wersję chcecie i na której liście chcecie być... Jasne??? Buźka
 
reklama
Nie wiem jak się ustosunkujecie do tego, co za chwilę napiszę:

Mamy dwie listy adresowe i nie wnikam kto, na której jest, bo mam zamiar wysłać karteczki WSZYSTKIM Maluchom, których mam dane.

Martwi mnie jednak coś innego - niektóre Mamy muszą zrezygnować z udziału w akcji (mimo wcześniejszej ochoty do jej przystąpienia) z powodu problemów finansowych - ja oczywiście rozumiem takie postępowanie, gdyby u mnie tak było, też miałabym pewnie problem co zrobić, ale ja nie tym.

Chodzi mi o to, że - według mnie - pozostałe Mamy powinny mimo wszystko wziąć pod uwagę wysłanie karteczki dla tych Maluszków, których Mam nie stać na wzięcie udziału w akcji. Przecież to ma być pamiątka dla naszych dzieci, więc nie wysyłajmy kartek do siebie tylko po to, żeby inne otrzymać. Skoro kupiłyśmy czy zrobiłyśmy 30 kartek + znaczki to chyba nie zrobi nam różnicy, że wyślemy jeszcze jedną czy też dwie, wiedząc że od danej osoby nie dostaniemy kartki zwrotnej.

Dziewczyny bardzo Was proszę o przemyślenie całej sytuacji, bo to przecież ma być radość dla naszych Maluchów - wszystkich Maluchów, a nie tylko tych, których Mamy na to stać.
 
Do góry