reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Hej Agusia - jak ma na imię Twój synek? Hmmm... Norwegia, mam z Norwegii same radosne wspomnienia... Lillehammer, Bergen, panorama Oslo, Hardangerfjord... Chciałabym pokazać Norwegię naszym synom.

Ja też długo tu nie zaglądałam, ale to wynik braku czasu.
Sasha po szczepionce (6w1) nie miał żadnych dolegliwości, ale za to po BCG ręka mu się ślimaczy. Teraz jest tylko strupek, ale ile ropy się tam zebrało, to masakra. Nie moczę i obserwuję jak kazała położna.

A i witam pierwszego tatę na wrześniówkach!!!! Bardzo to cenne!

Mój mąż jak tu zaczęłam pisać to się ze mnie nabijał, a teraz jak mamy jakieś wątpliwości, to mówi: "a dziewczyny na forum pytałaś? Może one coś wiedzą:))))"
 
reklama
Agusia witaj
Anaklim
-no dokładnie mój mąż się tez ze mnie nabijał hihi:-D:-D a teraz jak siadam na neta to zaraz mówi BOŻE ta znów na te forum :-):-)hihi ja mam to gdzieś ja na te wątki też coś rzadko zaglądam ,jakoś uleciało.Dobrze że nasza Aniach tu zagląda :-):-):-)...Kurcze to forum uzależnia hihihihi:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
witam! nasz synek ma na imię Nicolas,mieszkamy w Norwegii razem od roku mąż już dwa lata,przyjechał pierwszy a potem ściągnął nas,mamy również starszą córkę ma prawie 7 lat ,tu zaczęła pierwszą klase,i jest szczęśliwa,ma duuużo przyjaciół norweskich do których jest zapraszana na urodziny i nie tylko,oj córcia czuje sie tu jak ryba w wodzie,i w ogóle nam tu jest dobrze,uczę się pomału języka chociaż idzie to trudno córce o wiele lepiej już rozmawia po norwesku,pozdrawiam z pięknej ,białej i mroźnej norwegi
 
czesc dziewczyny
Mieszkamy w Szkocji, wiec moja mala dostala 2 zastrzyki: błonica, tezec, krztusiec, polio i hib (DTa/IPV/Hib) w jedna nozke i PCV - pneumokoki w druga...... 18-tego ma dostac powtorke tylko zamiast pneumokokow bedzie menC. Niecierpie szczepienia....:crazy::crazy::crazy:
 
Ale mamy nowych koleżanek , ale bardzo fajnie

Kate - napisz jak to u was z tymi szczepieniami ? Bo ja tez szczepiłam tak jak Ty 6w1 i pneumokoki ale teraz już 3 dawka tez będzie to samo a Ty masz co innego teraz ? Tak z ciekawości pytam.
 
welonka- ja tutaj za kazdym razem jak wchodze na BB zagladam:-):-)
Agusia- no to super, że czujecie sie tak dobrze w Norwegii i ze starsza corka ma tylu przyjaciol:tak:
brown.kate- chyba kazda z nas nie lubi szczepien:baffled:
 
Agusia ja rowniez witam w naszym gronie!!!
To mowisz, ze macie juz tam ladna, mrozna, biala zime??:-):-)
ciekawe czy u nas bedzie bialo na swieta....
a i podziwiam, ze sobie radzisz tam z tym dziwnym jezykiem:szok::szok:
a cora wiadomo.....dzieciaki tak szybko sie aklimatyzuja i przyswajaja wszystko..jezyk, zwyczaje itd, tylko uczyc sie od nich:tak::tak:
pozdrawiam
 
reklama
Aniach-kochana ja też tu musze zaglądać częściej ,bo jak wchodzxe to zara wale na nasz wątek a te to jakoś umkło mi heheh,ale musze zaglądać bo dużo nowych wrześniuweczek jest :-):-):-):-)

Ajako-ja nie licze na białe święta u nas pogoda raczej przypomina jesień niż zimę hehehe:-D:-D
 
Do góry