• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
hehehehe no mowie mu i mowie a on nic :D:D:D dobrze choc w nocy je i spi ... :) :) a on tyle mleka to nie je :| 150 max ... nawet jak przetrzymam dłuzej to tylko tyle mleka wciagnie na jeden raz ... dba o linie ;)
 
Aza dziękuję za ten klip :) bardzo :) Teraz "jadę tankować LPG " :)
Alez prosze bardzo, polecam się na przyszłość... :-P
hehehehe no mowie mu i mowie a on nic :D:D:D dobrze choc w nocy je i spi ... :) :) a on tyle mleka to nie je :| 150 max ... nawet jak przetrzymam dłuzej to tylko tyle mleka wciagnie na jeden raz ... dba o linie ;)

Kurcze, to mój to żarłok... czasem nawet wypije 210 i płacz...
 
reklama
Wszystkego Najlepszego dla Amelki i Pawełka :-) ( spoznione ale szczere)
tigger.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry