reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

dzisiaj to jest jakas totalna porażka, bo nie dośc, że pocę się jak głupia to przebywałam 2h w mieście i słabo mi było jak diabli... i stwardniał mi brzuch oaz śluz zniknął, na razie wzięłam leki rozkurczowe i zobaczę, co dalej, ale dziwne to jak dla mnie.
 
reklama
u nas spadł deszcz i się pogoda zmieniła jest teraz taki przyjemny chłodek. I mogła bym się nim cieszyć, ale niestety mojej Małgosi coś zaszkodziło i miała bidulka awarie żołądka. teraz właśnie zasnęła. Może to też przez te upały :-(
A co tam u Was kochane, pewnie już weekendujecie??
 
Skorpionica- ale ci zazdroszcze tego deszczu! A skąd jestes? Moze do nas tez przyjdzie ? ;-)
A Małgosi mogło zaszkodzic cos przez te upały , nam np szynka w 2 dni obślizgła w lodówce i mielismy biegunke...
 
ja też bym chciała taki delikatny deszczyk, żeby się tylko powietrze zmieniło, na takie bardziej wilgotne, nie musi zbyt dużo padać, bo mamy już deszczu dość. Ale w nocy jak sobie troche popada to już inaczej:)

ide się położyć i pooglądać jakiś film
Miłego weekendu wam życzę:)
 
kasiazar ja prawie północ hehe z Grudziądza woj. kujawsko pomorskie no od razu się poprawiło aż chce się siedzieć. No pewnie tak teraz słodko śpi więc mam nadzieję że to tylko chwilowo. Dzięki za pocieszenie
 
Cześć Martaik! Witamy i zapraszamy do naszego babsko-ciążowego kręgu

Kahulaa - wielkie dzięki, muszę kupić sobie taki zestaw. Co do płci niestety niewiem, Bąbelek był na 3 usg bardzo wstydliwy. Coś tam wystawało ale to tylko domysły mojej gin że jajeczka. Nasze przeczucia od początku na chłopca ale perspektywa dziewczynki też mnie cieszy. Byleby zdrowe. Pewnie przy drugim bardziej zależy na odmiennej płci. W czwartek mam wizytę to podejrzę mój skarb

Skorpionica z Grudziądza? To gdzieś z 80km ode mnie. Ja z takiej małej miejscowości między Rypinem a Brodnicą.

Co nowego - ok. 19 troszkę się schłodziło z 40 na 28` Jest super powietrze, zapowiadała się burza ale wiatr chmuery przegonił
Mój mnie wkurzył bo nakryłam go na małym kłamstewku. I jak tu wierzyć w "Nigdy nie kłąmię" "przesadzasz z podjerzeniami" Wrrrrrrrrrr
Poza tym spokój i wreszcie wekend. Jutro wskoczę rankiem do mięsnego a potem spowrotem do wyrka na małe lenistwo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry