reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

miaucia u mnie z włosami jest koszmar, ścięłam, nie pomogło.
Mi wypadają dodatkowo po dużej ilości tabletek na wątrobę, i niestety boję się, że będą bardzo rzadkie, a zawsze były gęste i grube.
Co do zmęczenia ja też teraz jestem o wiele bardziej zmęczona niż na początku, może dlatego że niby jak Leoś był mały to budził się w nocy co 2 godziny, ale za to w dzień był mało aktywny, a teraz ciągle rozmawiamy, zabawiamy się, a to pochłania straszne ilości energii.
No i właśnie dochodzi zmęczenie bo źle się czuję po tych prochach....

Współczuję bardzo Ci problemów, nie ma nic gorszego jak patrzeć jak dziecko się męczy...u nas na szczęście po zapaleniu oskrzeli nie ma śladu, a Leoś teraz jest jakiś taki inny, mam wrażenie że bardziej rozwinięty? W każdym razie gaworzy już okrutnie, co dzień wymyślając nowe okrzyki, piszczy, śmieje się na głos i ciągle się uśmiecha.
Taki nasz zalotnik mały :)
 
reklama
Amerie pisałam na zamkniętym że polecam maskę Pilomax mi już nie wypadają prawie w ogóle a był dramat, przy kąpieli to byłam cała we włosach, i są fajne sprężyste, błyszczące, ona jest polecana przez lekarzy po chemioterapii
 
Ja użyłam dopiero kilka razy, ale widać różnicę, są zdrowsze i dużo mniej wypada, wcześniej to rano na poduszce miałam "kota", mam nadzieję że Tobie też pomoże
 
Amerie pisałam na zamkniętym że polecam maskę Pilomax mi już nie wypadają prawie w ogóle a był dramat, przy kąpieli to byłam cała we włosach, i są fajne sprężyste, błyszczące, ona jest polecana przez lekarzy po chemioterapii
Tak to prawda-jest super :)
Używam jej dwa razy w tygodniu-nakładam na włosy,na to czepek i zawijam w ręcznik-i tak trzymam 1h-po zmyciu włosy są rewelacyjnie odżywione :)
Mnie kiedyś wypadały garściami po odchudzaniu i oprócz tego polecam kapsułki ,szampon i odżywkę REVALID :) Tutaj są wszystkie ich produkty http://revalid.pl/index.php można poczytać :)
 
Ostatnia edycja:
Aduska wydaje mi się, że maska Henna Wax w czarnym opakowaniu. Pisze, że przyspiesza porost włosów i jest stosowana podczas i po chemioterapii. Dodatkowo kupię też kapsułki Pilomaxu Kolagra.
 
reklama
Do góry