reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Skrzat- u nas wyglądają wzdęcia. Krzyś rzuca się na cyca, possie parę razy, zaczyna tak jakby przeć na kupkę lub bączka i zaraz zaczyna płakać.
Śpimy również razem, tyle, że we 3 - Mały, małżón i ja bo jakbym chciała wszystkie dzieci mieścić to łóżko musiałoby zająć cały pokój;-) ;)
 
reklama
Milagros- dawałam 3 razy dziennie po 3 krople. Myślę o Sab Simplex ale mam jednak opory do takiego kupowania z niewiadomych źródeł- przecież to dla dziecka.

Jak któraś ma kogoś sprawdzonego od kogo można nabyć Sab Simplex to bardzo bym prosia na Priv;-) ;)
 
oj dziewczyny wlasnie z tymi dziecmi tak to juz jest ze nie powiedzą co im dolega. U nas jak rzucała sie przy cycu to najpierw była poprostu głodna, ja miałam mleka troche a jej sie nie chciało męczyć na cycu. Jak sa pełne to pije jak flaki to drze sie bo leniuch i woli butelkę. Ja juz odpuściłam, jestem całymi dniami sama i naprawdę psychicznie nie wyrabiałam cały czy zna cycu. Bebilon podaje jej na noc bo spi długo po nim, ja moge sie wyspać i w dzien walczyć na piersi . Teraz z koleji wydaje mi sie ze jak szarpie sieto tak jak jedna z was pisała- chce cos ssać ale wkurza j ze mleko leci i smoczek załatwia mi sprawę niestety.
Ja mam całe opakowanie Sab Simplex z apteki z Niemczech od znajomych. Nie podzielę sie bo moze mi sie przydać bo narazie jedziemy na espumisanie i domowych sposobach łagodzenia kolki. Dowiem sie kiedy znow znajomi bedą w PL i moge zakupić dla kogoś z was to chyba koszt ok 40zl na polskie i wysłać:-) Dam znać jak bede wiedzieć kiedy moge to miec.
 
Milagros-nieeee chrzciny 8 stycznia :-)
Myslalam zeby zrobic w swieta alee jak pomyslalam o tym ze po calym dniu atrakcji wigilinych musielibysmy nastepna dnia wstac rano na chrzciny i znowu caly dzien to mi sie odechcialo robic w swieta:-D tak to skoczymy na wigilie do mojej mamuski i do dziadkow meza. W pierwszy dzien swiat obiad zrobi pewnie moja mama a w drugi tesciowka i tak nam swieta zleca :-)
Myslelismy jeszcze o 6 stycznia (wypada w piatek)ale ostatecznie zadecydowalismy o 8 :-) tesciowka mowila ze lepiej 6ego bo kazdy na chrzcinach bedzie mogl cos wypic a tak to w niedziele juz kazdy bedzie myslal o tym ze w poniedzialek do pracy ale nie posluchalam jej mimo ze jednak miala racje;-D w nosie mam to ze ktos bedzie szedl nastepnego dnia do pracy i nie bedzie sie mogl napic. Chyba nie o to chodzi na chrzcinach aby sie tylko uchlac
 
Ja to wogole jestem przeciwnikiem chlania na umór na chrzcinach. U mojego chrześniaka był tylko szampan do tortu i wino do obiadu.
Sama tez planuje obiad oficjalny i tyle żadnych grubych imprez.
 
Mamo-czworki wybierz chuste jaka Ci się podoba. Z nowej łatwo zrobić używaną, choć tu dużo zależy od składu. Jak nie lubisz pasiaka to nic na siłę. Na pasiaku po prostu wizualnie lepiej widac czy dobrze dociagnięte, a to to też będziesz czuć.
Ja mam i nowe i używane. Np.indio Aurora to od nowości jest fajna i nie mam problemu z nią. Mam też np.dwie takie same jedną nową a jedną używke (tyle ze kolka) i ta używka jest ekstra Mam też inną jeszcze z ciut droższych ale grubszą (na półroczne dziecko) i kupilam jako używke, i robilam Zuzi hamak z niej, a i tak mi się ciężko ją dociąga.
Tak na prawdę każda inna i na inny etap.
Nie wiem co Ci sie podoba, ale fajna dla maluszków jest właśnie Indio Aurora lub Sole occidente. Potem łatwo je można odsprzedać i kupić coś dla większego bobasa. Z grupy chustowych wiem, że schodzą na pniu.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
Wspolczuje Wam tych kolek:(

U nas tez chrzciny 8, ok 40 osob liczymy. Dzisiaj poprosiliśmy wszystkich w mieście resztę jutro wysle ;)
Moge polecic sprzedawce zaproszen z allegro jak któraś szuka

Mu mamy little frog używana i fajna jest

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Kejti jaka impreza:) jak Komunia lub małe wesele [emoji38]

Princeska w ogóle sie nie przejmuj. U mnie na szczescie tego problemu nie bedzie mam nadzieje :) ja w ogóle wódki nie postawie :) my z tych co ewentualnie winko pijemy na imprezie, wódka tylko weselna była :) a i tak poszło wiecej wina:)

U nas dziś w miarę normalny dzien, byliśmy u teściów piec pierniki, młoda nie wisiała non stop na cycku i duzo leżała bez wycia :) [emoji848][emoji15] szok normalnie ;)

Mamo4 ja mam nati baby kupowałam nowa przy Basi i dałam radę wiązać a byłam nowicjuszem:) co prawda mam pasiaka ale oni inne tez maja:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Priinceseczka to u nas leci 5tz i miałam cicha nadzieję że jak do tej pory się nie zaczęło to już nie będzie...

Milagros o neurologu nawet nie myślałam ale zobaczymy co mi powie internista ale najpierw zrobię jeszcze raz wyniki i z tym pójdę...

Skrzat moja też tak strasznie mi płakała kiedyś jak dostawialam do cycka a smoka brała jakby była niewiadomo jak głodna i w sumie do teraz nie wiem co jej bylo bo po długim płaczu padła że zmeczenia..
Ale jak nie chce jeść to cyca nie wezmie za nic...
Twoja na pewno jaby była głodna to tyle by nie spała[emoji6]

Karosznurek widzę że już odpisalas o tym smoczku[emoji6]

U nas na chrzcinach nie będzie w ogóle alkoholu, tylko obiad + kawa i ciastko i do domu[emoji6] ale ja to dopiero na wiosnę będę robić... a osób dużo nie będzie z dziećmi max 20[emoji6]

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
Do góry