reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

po zabiegu ok. Tylko strach o maleństwo żeby powikłań nie było.
Strach to ja mam już w tym momencie.. Bo już mln ale.. Więc badanie da mi jasność z czym mam walczyć.. Oczywiste że się boję ale niestety bez tego nie dowiem się niczego.

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
 
reklama
@shaggy powodzenia kochana !!!

@Kaska_96 witaj i gratuluje ... cudnie jakby była parka [emoji6]

@Marika92 trzymam kciuki ... trzymaj się kochana [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Witam nowe mamusie [emoji4]

Gratuluje udanych wizyty !

Jak Wy tyle będziecie pisać to ja dopóki nie pójdę na l4 to chyba nie dam rady [emoji33] ... zajmuje mi dobra ponad godzinę wieczorem aby Was nadrobić łobuzy [emoji12]

@Bea.ta witaj w klubie z cera ... chyba wiele nie możemy zrobić. Ja używam tych kosmetyków co zawsze a do tego jakiś krem przepisany przez dermatologa, bo zapalenia jakiegoś dostałam na brodzie :/

@ewka2 a dlaczego amniopunkcja ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Ja codziennie zaczynm juz swirowac i mislec czy ta moja gin sie nie pomylila hehe wogole to unosi mi sie codziennie i kurcze nic mnie nie boli nic nie ciagnie brzuch niby rosnie. Jutro zaczynam 15 tydzien... kiedy zacznie mnie laskotac....? Myslalam ze w 3 ciazy bedzie to szybcieh

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Ja codziennie zaczynm juz swirowac i mislec czy ta moja gin sie nie pomylila hehe wogole to unosi mi sie codziennie i kurcze nic mnie nie boli nic nie ciagnie brzuch niby rosnie. Jutro zaczynam 15 tydzien... kiedy zacznie mnie laskotac....? Myslalam ze w 3 ciazy bedzie to szybcieh

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez w trzeciej i tez mnie nic nie laskocze. Zaczynam się bac srodowej wizyty u mojej gin.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Ja codziennie zaczynm juz swirowac i mislec czy ta moja gin sie nie pomylila hehe wogole to unosi mi sie codziennie i kurcze nic mnie nie boli nic nie ciagnie brzuch niby rosnie. Jutro zaczynam 15 tydzien... kiedy zacznie mnie laskotac....? Myslalam ze w 3 ciazy bedzie to szybcieh

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi chyba rybka już pływa :-) też 3ciąża

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Mi tez syfi ma twarzy, plecach I ramionach od poczatku ciazy. Zazwyczaj nie mialam problemow z cera :/ uzywam te same kosmetyki, bo makeup obowiazkowo, a do nawilzania na noc organiczny 100% olejek araganowy :D

Ewelinanice ja mam podobnie, zadnych ciagniec I ruchow a mam 17tc do tego brzuch mi sie rozjachal
 
Co do cery to u mnie najpierw sie pogorszyla a potem poprawila, a teraz znowu bez szalu.
Jak umyje i nakremuje to mnie piecze i czuje jakbym sie poparzyla, do tego jest cala czerwona. Nawet po bambino tak mam, juz nie wiem czym sie smarowac :( :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja próbowałam robić maseczkę z drozdzy, robiłam peeling z płatków owsianych moze troche było poprawy ale ostatnio to zaniedbałam bo słabo sie czułam ... do smarowania buzi podrażnionej moge polecić albo olej kokosowy albo masło Shea. Gdzies czytałam o przemywaniu buzi rumiankiem ... trzeba to przeczekać chyba :/ ja bez makijażu sie nie ruszam :/
 
Do góry