reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Pytanie do mam posiadających już dzieci: kiedy przenosiłyście dzieci z łóżeczek do łóżek dziecięcych? I jakie to były łóżka takie z barierkami czy jakieś inne ?
Około 2.5-3lat i łóżko z barierka

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Dziewczyny jak Was pobolewa brzuch , to w którym miejscu? Mnie pobolewa chyba przy spojenie łonowym tak cmi , jak na okres tak delikatnie czuję dyskomfort
 
Ja juz po.
Dzidzia rosnie ksiazkowo.
Badanie gin, badanie usg docipne by zobaczyc blizny po cc i usg przez brzuch.
Trzeci chlopak bedzie [emoji3]
Będzie łatwiej bo już wiem co i jak z chlopakami. :)
Dostalam rowniez skierowanie na usg polowkowe. Po 35 roku tez z Nfz sie należy. I za miesiac badania krwi moczu hbs, tsh.
To że nie czuje ruchow to normalne. Mlody ma sporo miejsca wiec się nie dobija.
Bóle mam w miejscu blizn po cc. Ale tylko czasami.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się szykuje jutro lub w piątek podróż do moich rodziców, a to prawie 4 godziny jazdy. A nie mam adaptera niestety. Zobaczymy jak mi pójdzie.
Ja teraz jade i jest masakra. Juz deugie zwezenie,juz jestesmy 2 h w plecy. Bola mnie a propos plecy i brzuch mi troche uciska. Ani sie zatrzymac by wyprostowac kosci...oj juz nie bede tak czesto do rodziny jezdzic
 
Słuchajcie jakiś dziwny błąd mi wyświetla na pół strony forum, zarówno na kompie jak i na komórce. Czy tylko ja tak mam?
 
Ja juz po.
Dzidzia rosnie ksiazkowo.
Badanie gin, badanie usg docipne by zobaczyc blizny po cc i usg przez brzuch.
Trzeci chlopak bedzie [emoji3]
Będzie łatwiej bo już wiem co i jak z chlopakami. :)
Dostalam rowniez skierowanie na usg polowkowe. Po 35 roku tez z Nfz sie należy. I za miesiac badania krwi moczu hbs, tsh.
To że nie czuje ruchow to normalne. Mlody ma sporo miejsca wiec się nie dobija.
Bóle mam w miejscu blizn po cc. Ale tylko czasami.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratulacje
 
reklama
Do góry